03.08.2024, 20:15 • INEA Stadion, Poznań • Runda 2 • Sebastian

Strzały niecelne: 3:3.
Rzuty rożne: 9:3.
Spalone: 2:0.
Foule: 10:11.
Lech Poznań zapewnił sobie zwycięstwo 3:1 z Lechią Gdańsk w pierwszej połowie spotkania. Gospodarze stracili bramkę dopiero w ostatniej minucie podstawowego czasu.

90+4

90+3

90+3. Karl WENDT - 3:1

90+3

Gol dla Lechii!
Gola strzelił KARL WENDT!

Ostatnia doliczona minuta i jest bramka honorowa dla Lechii Gdańsk. W pokonaniu Bartosza Mrozka pomógł rykoszet od debiutanta Mońki.

90+2

Druga połowa przeciekła nam, piłkarzom oraz kibicom na stadionie przez palce.

90

Doliczone minimum trzy minuty do podstawowego czasu.

90

Lech Poznań dokonuje zmiany:
Joel Pereira opuszcza boisko a pojawia się na nim Wojciech Mońka.

89

Kolejna przerwa w grze spowodowana urazem.

87

Przeciągnięte dośrodkowanie z prawego skrzydła, a to umożliwiło zakończenie ataku przeciwnika przez Joela Pereirę.

86

Poznaniacy pograli spokojnie z wykorzystaniem własnego bramkarza Bartosza Mrozka.

85

Przerwa w graniu jest spowodowana urazem.

82

Gospodarze liczą na możliwość wykorzystania wzrostu po dośrodkowaniach. Rywale muszą być skoncentrowani, zdyscyplinowani oraz czujni, żeby nie dopuścić do oddania strzału z powietrza.

81

Lech Poznań próbuje skonstruować jeszcze coś interesującego z udziałem zawodników wprowadzonych z ławki rezerwowych na boisko.

80

Za wiele się nam tu nie dzieje w drugiej połowie spotkania.

78

78. Gospodarze zablokowali Serhija Bułecę!

78

Ładna wymiana podań na połowie Lecha Poznań, a akcja zakończyła się przyblokowanym uderzeniem Serhija Bułecy!

76

Lechia Gdańsk dokonuje zmiany:
Tomáš Bobček opuszcza boisko a pojawia się na nim Bogdan Vjunnyk.

3:1

finał (3:0)

Powrót do relacji

Gole: 3. Ishak, 35. Hotić, 40. Ishak – 90+3. Wendt

Kartki:   64. Haakans (LPO) – 53. Chindriș (LGD), 73. Želizko (LGD)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 2:0. Foule: 10:11.

Lech Poznań: Mrozek – Pereira (90. Mońka), Douglas, Milić, Gurgul – Sousa (74. Gholizadeh), Kozubal, Murawski – Ba Loua (73. Fabiema), Ishak (C) (61. Szymczak), Hotić (60. Haakans).
Zmiany: Bednarek – Andersson, Salamon, Pingot.

Trener: Niels Frederiksen

Lechia Gdańsk: Sarnavskij – Piła, Chindriș, Olsson, Kałahur (46. Conrado) – Kapić (C) (75. Bułeca), Želizko, Neugebauer (46. Wendt), Mena, Chlan (76. Sezonienko) – Bobček (76. Vjunnyk).
Zmiany: Weirauch – D'Arrigo, Guého.

Trener: Szymon Grabowski

Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)