26.04.2024, 19:30 • Stadion Miejski, Chojnice • 30. kolejka • Sebastian

BETFAN: 2.0 3.25 3.7

57

Gol dla Chojniczanki!
Gola strzelił VALERIJS SABALA!

W 57. minucie nastąpił przełom w meczu. W pierwszej połowie strzały Valerijsa Sabali były jeszcze dalekie od perfekcyjnych. Po zmianie stron były król strzelców zaplecza PKO Ekstraklasy znalazł już sposób na pokonanie swoim uderzeniem Martina Polacka. Chojniczanka znalazła się na jednobramkowym prowadzeniu!

1:0

finał (0:0)

Powrót do online

Gole: 57. Sabala

Kartki:   11. Szymusik (CHO), 42. Goliński (CHO), 44. Kolesar (CHO), 67. Nowacki (CHO), 72. Prałat (CHO) – 6. Bartków (SAN), 21. Buchta (SAN), 74. Sobczak (SAN), 80. Kołbon (SAN)   88. Nowacki (CHO)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 8:1. Strzały niecelne: 8:6. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 0:1. Foule: 20:10.

Chojniczanka Chojnice: Antkowiak – Szumilas (84. Paprzycki), Goliński, Edmundsson, Banach, Nowacki, Kolesar (55. Kozina), Vitalucci, Szymusik, Prałat (84. Korczyc), Sabala (90. Firmino).

Zmiany: Lic – Paprzycki, Boczek, Skiba, Firmino, Raburski, Benvindo, Kozina, Korczyc.

Trener: Krzysztof Brede

Sandecja Nowy Sącz: Polacek – Buchta, Słaby, Bartków, Nawotka, Talar (65. Sobczak), Potoma (66. Wilczyński), Kołbon, Gołębiowski, Wolsztyński (83. Marcinho), Kamiński (65. Maślanka).

Zmiany: Sokół – Szufryn, Maślanka, Rutkowski, Marcinho, Sobczak, Vaclavik, Orzeł, Wilczyński.

Trener: Robert Kasperczyk

Sędziowie: Damian Krumplewski (Olsztyn)