26.04.2024, 19:30 • Stadion Miejski, Chojnice • 30. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 8:6.
Rzuty rożne: 6:3.
Spalone: 0:1.
Foule: 20:10.
Chojniczanka z kompletem punktów po niełatwych 90 minutach. O zwycięstwie gospodarzy 1:0 zdecydowało uderzenie Valerijsa Sabali w kwadransie po przerwie

90+7

90+4

Chaotycznie w ostatnich minutach spotkania podopieczni Roberta Kasperczyka.

90+3

Jeszcze próby poprawienia wyniku w doliczonym czasie.

90+1

Chojniczanka Chojnice dokonuje zmiany:
Sabala opuszcza boisko a pojawia się na nim Firmino.

90

Doliczone sześć minut do regulaminowego czasu.

89

Ile doliczy sędzia?

88

Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Damian Nowacki. Chojniczanka musi zagrać w końcówce meczu w osłabieniu.

87

Ostre przewinienie i to może być wykluczenie!

86

Chojniczanka wycofała się na własną połowę boiska, a priorytetem stało się utrzymanie skromnej zaliczki.

84

Szumilas opuszcza boisko a pojawia się na nim Paprzycki.

84

Prałat opuszcza boisko a pojawia się na nim Korczyc.

84

Kolejna zmiana zaproponowana przez coraz mocniej zdesperowanego szkoleniowca Sandecji.

83

Sandecja Nowy Sącz dokonuje zmiany:
Wolsztyński opuszcza boisko a pojawia się na nim Marcinho.

82

Mało czasu pozostaje gościom na dogonienie przeciwnika.

81

Festiwal żółtych kartoników, ostre starcie!

80

Tomasz Kołbon kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtą kartką za ostre przewinienie.

78

Dużo problemów ma drużyna z województwa małopolskiego, jednak nie od wczoraj, a od początku sezonu.

77

Możliwość sprawienia problemu gospodarzom rozegraniem rzutu wolnego. Piłka została ustawiona w pobliżu pola karnego przeciwnika. Pozycja nadawała się do dośrodkowania. Tylko największy śmiałek mógłby pokusić się o oddanie strzału.

75

Pozostał zaledwie kwadrans regulaminowego czasu przed zakończeniem spotkania.

74

Kamil Sobczak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

73

Ponownie nie przebierają w środkach piłkarze obu zespołów.

72

Antoni Prałat napomniany żółtą kartką za popełnienie ostrego przewinienia.

70

Ponownie ostre przewinienie i to może być kolejne napomnienie żółtym kartonikiem.

68

Potrójna zmiana została zaproponowana przez szkoleniowca przyjezdnych.

67

Damian Nowacki napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

66

Potoma opuszcza boisko a pojawia się na nim Wilczyński.

65

Talar opuszcza boisko a pojawia się na nim Sobczak.

65

Kamiński opuszcza boisko a pojawia się na nim Maślanka.

64

Po nieudanym rozegraniu zawodników Chojniczanki wznowienie od bramki zostało przyznane gościom.

63

Konfrontacje, których celem jest wykreowanie lepszego zespołu w środkowej części boiska. Piłkarze rywalizują agresywnie o każdy skrawek murawy.

62

Być może niebawem będą zmiany personalne w zagubionym zespole z województwa małopolskiego.

60

Godzina meczu za drugoligowcami.

59

Nieudane zachowanie zawodników Sandecji Nowy Sącz w kontrataku. Przyjezdni muszą gonić wynik.

57

Gol dla Chojniczanki!
Gola strzelił VALERIJS SABALA!

W 57. minucie nastąpił przełom w meczu. W pierwszej połowie strzały Valerijsa Sabali były jeszcze dalekie od perfekcyjnych. Po zmianie stron były król strzelców zaplecza PKO Ekstraklasy znalazł już sposób na pokonanie swoim uderzeniem Martina Polacka. Chojniczanka znalazła się na jednobramkowym prowadzeniu!

56

Naciska Chojniczanka.

55

Kolesar opuszcza boisko a pojawia się na nim Kozina.

54

Będzie pierwsza zmiana zaproponowana przez szkoleniowca chojniczan.

53

Nowosądeczanie wrzutem z autu na połowie przeciwnika.

52

Jakby uważali piłkarze na to, żeby nie kontynuować festiwalu żółtych kartek z pierwszej połowy spotkania.

50

Chojniczanka w rozegraniu piłki.

49

W przerwie obaj szkoleniowcy nie zdecydowali się na dokonanie zmian w podstawowych jedenastkach.

47

Pora na ofensywne przyspieszenia w obu stronach stadionu po powrocie zespołów z szatni na boisko.

46

2. połowa rozpoczęta.
Niebawem wznowienie rywalizacji po przerwie.
Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.
Sytuacji podbramkowych było niewiele, a pierwsza połowa zakończyła się rozczarowującym, bezbramkowym remisem. Chojniczanka nie zdominowała drugoligowego marudera, a kiedy oddawała strzały celne, to nie były one dużym zagrożeniem dla Martina Polacka.

44

Peter Kolesar napomniany żółtą kartką za awanturowanie się.

43

Wycofanie piłki aż do bramkarza Martina Polacka.

42

Jakub Goliński napomniany żółtą kartką za uderzenie przeciwnika łokciem.

42

Kompletnie nieudane uderzenie na zakończenie zbyt egoistycznego natarcia Valerijsa Sabali.

41

Przeciągnięte dośrodkowanie na zakończenie dwójkowego ataku Antoniego Prałata oraz Wojciecha Szumilasa.

40

Pozostało pięć minut do zakończenia regulaminowego czasu.

39

Uderzenie zza pola karnego Wojciecha Szumilasa. Nie stanowiło ono wielkiego niebezpieczeństwa dla Martina Polacka.

38

Niebezpieczne dośrodkowanie w kierunku centralnie ustawionego Valerijsa Sabali, jednak poskromione przez nowosądeczan.

37

Przewinienie Rafała Wolsztyńskiego na wysokości koła środkowego.

36

Wznowienie wrzutem z autu przyznane gospodarzom.

35

Poradzili sobie dobrze rozstawieni gospodarze z dośrodkowaniem Tomasza Nawotki. Z kolei Chojniczanka odpowiedziała kontratakiem Antoniego Prałata i strzałem prosto w bramkarza.

34

Tym razem Damian Krumplewski nie przerwał grania pomimo protestów.

33

Chojniczanka spróbuje wykorzystać ostatni kwadrans w pierwszej połowie do zdobycia prowadzenia.

31

Chojniczanka wymieniła podania na boku boiska.

30

Dwa kwadranse meczu za drugoligowcami.

29

Daleko wyekspediowana piłka przez obrońców Chojniczanki.

28

Kombinacyjna wymiana podań i na jej zakończenie kompletnie nieudane dośrodkowanie Rafała Wolsztyńskiego.

27

Nieudane zagranie Radosław Gołębiowskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

26

Przyblokowane uderzenie oznacza korner dla zespołu z województw małopolskiego.

24

Sandecja odpowiedziała w 24. minucie strzałem celnym. Piłka znalazła się kilkanaście metrów od bramki i pod nogami Rafała Wolsztyńskiego. Kopnięcie było odrobinę zbyt delikatne i nie dał się nim zaskoczyć Michał Antkowiak.

23

Sandecja Nowy Sącz nie przedostała się kontratakiem w pobliże bramki strzeżonej przez Michała Antkowiaka.

22

Piłka krążyła między zawodnikami w środkowej strefie boiska.

21

Petr Buchta napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

21

Przez moment przyjezdni domagali się przyznania im rzutu karnego.

20

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Valerijs Sabala. Pozycja do umieszczenia piłki w bramce nie była w stu procentach komfortowa i napastnik Chojniczanki nie zmieścił piłki między słupkami!

19

Rozpędza się drużyna prowadzona przez trenera Krzysztofa Brede. Coraz częściej piłka szybuje albo sunie w kierunku bramki Martina Polacka.

17

Ponownie przewinienie i ma co robić od początku spotkania z krewkimi zawodnikami sędzia Damian Krumplewski.

16

Chojniczanka przeprowadziła atak zakończony uderzeniem celnym. Próba pokonania Martina Polacka była zbyt banalna.

15

Przewinienie na wysokości koła środkowego i jest przerwa w grze spowodowana urazem Tomasza Nawotki.

14

Gospodarze zaczynają coraz dłużej utrzymywać się w posiadaniu piłki.

13

Podniosła się temperatura w pobliżu bramki przyjezdnych po dośrodkowaniu.

12

Interweniowali nowosądeczanie i nie pozwolili Chojniczance na zakończenie ataku uderzeniem.

11

Grzegorz Szymusik napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na własnej połowie boiska.

10

Aktywnie na początku spotkania piłkarze Sandecji Nowy Sącz.

8

Akcja indywidualna przeprowadzona na połowie przeciwnika przez rozpędzonego Radosława Gołębiowskiego.

7

Chojniczanka mogła wznowić granie od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

6

Mateusz Bartków napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

6

Szansa na zagrożenie Chojniczance dośrodkowaniem z rzutu wolnego na wysokości pola karnego przeciwnika. Poradzili sobie z zagraniem gospodarze.

5

Gospodarze wyszli na boisko w czerwono-żółtych strojach. Z kolei Sandecja Nowy Sącz w niebieskich strojach z białymi elementami.

2

Rozpoczęła się rywalizacja na stadionie w Chojnicach. Pora na pierwsze ofensywne przyspieszenia.

1

Mecz rozpoczęty.
Rozpoczęła się rozgrzewka na stadionie w Chojnicach.
Wyjściowe składy:

Chojniczanka Chojnice: Antkowiak – Szumilas, Goliński, Edmundsson, Banach, Nowacki, Kolesar, Vitalucci, Szymusik, Prałat, Sabala.
Zmiany: Lic – Paprzycki, Boczek, Skiba, Firmino, Raburski, Benvindo, Kozina, Korczyc.
Trener: Krzysztof Brede

Sandecja Nowy Sącz: Polacek – Buchta, Słaby, Bartków, Nawotka, Talar, Potoma, Kołbon, Gołębiowski, Wolsztyński, Kamiński.
Zmiany: Sokół – Szufryn, Maślanka, Rutkowski, Marcinho, Sobczak, Vaclavik, Orzeł, Wilczyński.
Trener: Robert Kasperczyk

Sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).
Zapraszamy na relację na żywo z meczu II ligi w Chojnicach. Chojniczanka zmierzy się w nim z Sandecją Nowy Sącz. Początek rywalizacji w sobotę o godzinie 19:30.
Cześć! Mecz startuje o 19:30.

1:0

finał (0:0)

Powrót do online

Gole: 57. Sabala

Kartki:   11. Szymusik (CHO), 42. Goliński (CHO), 44. Kolesar (CHO), 67. Nowacki (CHO), 72. Prałat (CHO) – 6. Bartków (SAN), 21. Buchta (SAN), 74. Sobczak (SAN), 80. Kołbon (SAN)   88. Nowacki (CHO)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 8:1. Strzały niecelne: 8:6. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 0:1. Foule: 20:10.

Chojniczanka Chojnice: Antkowiak – Szumilas (84. Paprzycki), Goliński, Edmundsson, Banach, Nowacki, Kolesar (55. Kozina), Vitalucci, Szymusik, Prałat (84. Korczyc), Sabala (90. Firmino).

Sandecja Nowy Sącz: Polacek – Buchta, Słaby, Bartków, Nawotka, Talar (65. Sobczak), Potoma (66. Wilczyński), Kołbon, Gołębiowski, Wolsztyński (83. Marcinho), Kamiński (65. Maślanka).

Sędziowie: Damian Krumplewski (Olsztyn)