26.04.2024, 19:30 • Stadion Miejski, Chojnice • 30. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 8:6.
Rzuty rożne: 6:3.
Spalone: 0:1.
Foule: 20:10.
Chojniczanka z kompletem punktów po niełatwych 90 minutach. O zwycięstwie gospodarzy 1:0 zdecydowało uderzenie Valerijsa Sabali w kwadransie po przerwie

90+7

90+4

Chaotycznie w ostatnich minutach spotkania podopieczni Roberta Kasperczyka.

90+3

Jeszcze próby poprawienia wyniku w doliczonym czasie.

90+1

Chojniczanka Chojnice dokonuje zmiany:
Sabala opuszcza boisko a pojawia się na nim Firmino.

90

Doliczone sześć minut do regulaminowego czasu.

89

Ile doliczy sędzia?

88

Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Damian Nowacki. Chojniczanka musi zagrać w końcówce meczu w osłabieniu.

87

Ostre przewinienie i to może być wykluczenie!

86

Chojniczanka wycofała się na własną połowę boiska, a priorytetem stało się utrzymanie skromnej zaliczki.

84

Szumilas opuszcza boisko a pojawia się na nim Paprzycki.

84

Prałat opuszcza boisko a pojawia się na nim Korczyc.

84

Kolejna zmiana zaproponowana przez coraz mocniej zdesperowanego szkoleniowca Sandecji.

83

Sandecja Nowy Sącz dokonuje zmiany:
Wolsztyński opuszcza boisko a pojawia się na nim Marcinho.

82

Mało czasu pozostaje gościom na dogonienie przeciwnika.

81

Festiwal żółtych kartoników, ostre starcie!

80

Tomasz Kołbon kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtą kartką za ostre przewinienie.

1:0

finał (0:0)

Gole: 57. Sabala

Kartki:   11. Szymusik (CHO), 42. Goliński (CHO), 44. Kolesar (CHO), 67. Nowacki (CHO), 72. Prałat (CHO) – 6. Bartków (SAN), 21. Buchta (SAN), 74. Sobczak (SAN), 80. Kołbon (SAN)   88. Nowacki (CHO)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 8:1. Strzały niecelne: 8:6. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 0:1. Foule: 20:10.

Chojniczanka Chojnice: Antkowiak – Szumilas (84. Paprzycki), Goliński, Edmundsson, Banach, Nowacki, Kolesar (55. Kozina), Vitalucci, Szymusik, Prałat (84. Korczyc), Sabala (90. Firmino).

Zmiany: Lic – Paprzycki, Boczek, Skiba, Firmino, Raburski, Benvindo, Kozina, Korczyc.

Trener: Krzysztof Brede

Sandecja Nowy Sącz: Polacek – Buchta, Słaby, Bartków, Nawotka, Talar (65. Sobczak), Potoma (66. Wilczyński), Kołbon, Gołębiowski, Wolsztyński (83. Marcinho), Kamiński (65. Maślanka).

Zmiany: Sokół – Szufryn, Maślanka, Rutkowski, Marcinho, Sobczak, Vaclavik, Orzeł, Wilczyński.

Trener: Robert Kasperczyk

Sędziowie: Damian Krumplewski (Olsztyn)