15.09.2024, 17:00 • Stadion Górnika, Łęczna • Runda 9 • Sebastian

Strzały niecelne: 4:2.
Rzuty rożne: 7:3.
Spalone: 3:1.
Foule: 14:16.
Ostatecznie uderzenia Kamila Antonika w pierwszej połowie spotkania pozwoliły Miedzi Legnica odnieść zwycięstwo 2:1 na stadionie Górnika Łęczna.

90+4

90+3

A jednak nie! Bramka anulowana!

90+2

Tym razem Ireneusz Mamrot może cieszyć się udanym wprowadzeniem zmiennika. Marcel Mansfeld dołożył gola na 3:1. Wykorzystał zbyt brawurowe ustawienie gospodarzy.

90+1

Drużyna z Łęcznej musi angażować maksymalne siły do atakowania.

90

Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

89

Górnik Łęczna dokonuje zmiany:
Broda opuszcza boisko a pojawia się na nim Orlik.

89

Janaszek opuszcza boisko a pojawia się na nim Malamis.

89

Ile minut doliczy sędzia?

88

Nie spieszy się Miedziance.

87

Piłka głównie na połowie zespołu z województwa dolnośląskiego.

86

Napastnik gospodarzy czeka w przodzie na dokładne podania. Na razie musi toczyć, czasami skazane na niepowodzenie, pojedynki z przeważającymi siłami przeciwnikami.

85

Zaledwie pięć minut podstawowego czasu pozostało gospodarzom na doprowadzenie do remisu.

83

Miedź Legnica dokonuje zmiany:
Podgórski opuszcza boisko a pojawia się na nim Drzazga.

82

Chuca opuszcza boisko a pojawia się na nim Tront.

82

Mioc opuszcza boisko a pojawia się na nim Drina.

81

Za moment kolejne zmiany personalne.

1:2

finał (0:2)

Powrót do relacji

Gole: 63. Banaszak – 22. Antonik, 27. Antonik

Kartki:   18. Banaszak (LCZ), 79. Spacil (LCZ) – 40. Kovacević (MLE), 66. Chuca (MLE), 72. Bida (MLE)

Posiadanie piłki: 63 % : 37 %.
Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 4:2. Rzuty rożne: 7:3. Spalone: 3:1. Foule: 14:16.

Górnik Łęczna: Kostrzewski – Barauskas (60. Grabowski), Broda (89. Orlik), Szabaciuk, Bednarczyk, Deja, Żyra (79. Achmedow), Warchoł, Roginić (60. Spacil), Janaszek (89. Malamis), Banaszek.

Zmiany: Pindroch – Zbozień, Achmedow, Spacil, De Amoo, Orlik, Malamis, Ogaga, Grabowski.

Trener: Pavol Stano

Miedź Legnica: Wrąbel – Kostka, Kovacević, Grudziński, Hartherz – Chuca (82. Tront), Kaczmarski – Podgórski (83. Drzazga), Mioc (82. Drina), Antonik (58. Bida) – Bogacz (76. Mansfeld).

Zmiany: Abramowicz – Bida, Drzazga, Drina, Tront, Ciapa, Jóżefiak, Szymoniak, Mansfeld.

Trener: Ireneusz Mamrot

Sędziowie: Mateusz Piszczelok (Katowice)