10.08.2024, 12:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • Runda 4 • Sebastian

Strzały niecelne: 9:3.
Rzuty rożne: 4:4.
Spalone: 3:2.
Foule: 20:17.
Wymęczyli piłkarze swoim futbolem w drugiej połowie spotkania. Początek jeszcze obiecujący, ale później praktycznie nie było sytuacji podbramkowych. Ostatecznie pozostał wynik 1:1 z pierwszej połowy spotkania.

90+5

90+4

W doliczonym czasie już w zasadzie prawie wyłącznie dalekie wykopy Grzegorza Drazika.

90+3

Zbyt głębokie dośrodkowanie i żadnemu zawodnikowi Podbeskidzia Bielsko-Biała nie udało się po nim oddać uderzenia.

90+2

Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie spotkania w doliczonym czasie.

90+1

Ponownie wznowienie od bramki zostało przyznane Grzegorzowi Drazikowi.

90

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

89

Ile będzie doliczonych minut?

89

GKS Jastrzębie dokonuje zmiany:
Mucha opuszcza boisko a pojawia się na nim Jadach.

89

Kolejna szansa Górali, jednak Grzegorz Drazik poradził sobie rewelacyjnie z Lucjanem Klisiewiczem.

88

Pogubiła się obrona jastrzębian po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Marcin Biernat stanął przed rewelacyjną szansą na zapewnienie kompletu punktów Podbeskidziu Bielsko-Biała, jednak oddał niedokładne uderzenie z doskonałej pozycji.

86

Kolejna przerwa w grze spowodowana urazem.

85

Lucjan Klisiewicz poradził sobie w starciu fizycznym z Przemysławem Lechem i wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia. Problem Podbeskidzia Bielsko-Biała polega na tym, że strzelec trafił prosto w Grzegorza Drazika.

84

Fietz opuszcza boisko a pojawia się na nim Maszkowski.

83

Kolejny piłkarz jest przygotowany do wbiegnięcia na boisko z ławki rezerwowych.

82

Uderzenie Marcina Biernata jest chyba już podsumowaniem poziomu w drugiej połowie spotkania.

81

Nieudane podanie za plecy obrońców GKS Jastrzębie.

1:1

finał (1:1)

Powrót do relacji

Gole: 36. Ronnberg – 9. Lech

Kartki:   44. Flak (JAS), 65. Baranowski (JAS)

Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.
Strzały celne: 11:3. Strzały niecelne: 9:3. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 3:2. Foule: 20:17.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Forenc – Willmann, Biernat, Osyra, Gach – Czajkowski (57. Kizyma), Bednarski – Florek (57. Zając), Misztal (64. Klisiewicz), Ronnberg (73. Mrsić) – Gołuch (73. Dziwniel).

Zmiany: Manikowski – Dziwniel, Kizyma, Mrsić, Ściuk, Majsterek, Kolenc, Zając, Klisiewicz.

Trener: Krzysztof Brede

GKS Jastrzębie: Drazik – Kucharczyk, Lech, Kiebzak, Fietz (84. Maszkowski), Bednarski (61. Matysek), Paprzycki, Baranowski, Jakuć (61. Masiak), Flak, Mucha (89. Jadach).

Zmiany: Trojanowski – Rogala, Maszkowski, Jadach, Ali, Masiak, Ziewiec, Kargul-Grobla, Matysek.

Trener: Dawid Pędziałek

Sędziowie: Albert Różycki (Łódź)