10.08.2024, 12:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • Runda 4 • Sebastian

Strzały niecelne: 9:3.
Rzuty rożne: 4:4.
Spalone: 3:2.
Foule: 20:17.
Wymęczyli piłkarze swoim futbolem w drugiej połowie spotkania. Początek jeszcze obiecujący, ale później praktycznie nie było sytuacji podbramkowych. Ostatecznie pozostał wynik 1:1 z pierwszej połowy spotkania.

90+5

90+4

W doliczonym czasie już w zasadzie prawie wyłącznie dalekie wykopy Grzegorza Drazika.

90+3

Zbyt głębokie dośrodkowanie i żadnemu zawodnikowi Podbeskidzia Bielsko-Biała nie udało się po nim oddać uderzenia.

90+2

Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie spotkania w doliczonym czasie.

90+1

Ponownie wznowienie od bramki zostało przyznane Grzegorzowi Drazikowi.

90

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

89

Ile będzie doliczonych minut?

89

GKS Jastrzębie dokonuje zmiany:
Mucha opuszcza boisko a pojawia się na nim Jadach.

89

Kolejna szansa Górali, jednak Grzegorz Drazik poradził sobie rewelacyjnie z Lucjanem Klisiewiczem.

88

Pogubiła się obrona jastrzębian po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Marcin Biernat stanął przed rewelacyjną szansą na zapewnienie kompletu punktów Podbeskidziu Bielsko-Biała, jednak oddał niedokładne uderzenie z doskonałej pozycji.

86

Kolejna przerwa w grze spowodowana urazem.

85

Lucjan Klisiewicz poradził sobie w starciu fizycznym z Przemysławem Lechem i wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia. Problem Podbeskidzia Bielsko-Biała polega na tym, że strzelec trafił prosto w Grzegorza Drazika.

84

Fietz opuszcza boisko a pojawia się na nim Maszkowski.

83

Kolejny piłkarz jest przygotowany do wbiegnięcia na boisko z ławki rezerwowych.

82

Uderzenie Marcina Biernata jest chyba już podsumowaniem poziomu w drugiej połowie spotkania.

81

Nieudane podanie za plecy obrońców GKS Jastrzębie.

79

Groźnie zapowiadająca się akcja GKS Jastrzębie. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłka spadła na głowie napastnika. Ten jednak nie złożył się do dobrego uderzenia, a dodatkowo było złamanie przepisów piłkarskich.

78

Gra ponownie przerwana z powodu spalonego Radosława Zająca.

77

Po napojeniu się GKS Jastrzębie wznowił rywalizację swoim wrzutem z autu.

75

Przerwa na wodę.

75

Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

74

Coraz większa liczba zawodników, wprowadzonych z ławki rezerwowych na boisko.

73

Podbeskidzie Bielsko-Biała dokonuje zmiany:
Gołuch opuszcza boisko a pojawia się na nim Dziwniel.

73

Ronnberg opuszcza boisko a pojawia się na nim Mrsić.

72

Wznowienie od rzutu wolnego przyznane Grzegorzowi Drazikowi.

70

Po nędznym fragmencie spotkania publiczność liczy na interesujące granie w ostatnich minutach.

68

Szymon Matysek zameldował się na boisku celnym uderzeniem, jednak nie zaskoczył nim skoncentrowanego Konrada Forenca.

68

Dla odmiany przewinienie na Janie Flaku.

67

Kolejne przewinienie i tym razem poszkodowany został Karol Fietz.

65

Paweł Baranowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na Radosławie Zającu.

64

Misztal opuszcza boisko a pojawia się na nim Klisiewicz.

63

Podbeskidzie Bielsko-Biała na połowie przeciwnika, jednak jastrzębianie nie pozostawiają tam dużo przestrzeni.

61

Jakuć opuszcza boisko a pojawia się na nim Masiak.

61

Bednarski opuszcza boisko a pojawia się na nim Matysek.

60

Godzina meczu za drugoligowcami.

59

Podbeskidzie Bielsko-Biała ma przewagę pod względem posiadania futbolówki.

58

Mateusz Kizyma już zameldował się na boisku uderzeniem z dystansu, jednak zdecydowanie ma jeszcze celownik do nastawienia.

57

Czajkowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Kizyma.

56

Nieudane wykonanie rzutu rożnego i GKS Jastrzębie wycofał futbolówkę aż do Grzegorza Drazika.

55

Korner dla zespołu prowadzonego przez Dawida Pędziałka.

54

Wznowienie dalekim wykopem zaproponowane przez Grzegorza Drazika.

52

Dużo dzieje się w obu polach karnych. Akurat ostatnia akcja Podbeskidzia Bielsko-Biała została przerwana z powodu spalonego. Wcześniej piłka otarła się o słupek GKS Jastrzębie.

51

Odpowiedzieli piłkarze z Jastrzębia-Zdroju swoim dośrodkowaniem.

50

Cała seria wrzutek w kierunku bramki strzeżonej przez Grzegorza Drazika.

49

Po rzucie rożnym piłka została zbita przed pole karne pod nogi Kacpra Gacha, a ten od razu zdecydował się na oddanie mocnego uderzenia. Futbolówka poleciała nieznacznie ponad poprzeczką w bramce Grzegorza Drazika!

48

Wybronili się jastrzębianie po dośrodkowaniu. Jeszcze będzie szansa na zagrożenie zagraniem Marcela Misztala z rzutu rożnego.

47

W rozegraniu na własnej połowie boiska grający w biało-niebieskich strojach piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała.

46

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.
Pierwsza połowa meczu pod Klimczokiem zakończona kompromisowym wynikiem 1:1. GKS Jastrzębie zdobył prowadzenie strzałem Przemysława Lecha, po czym Górale zdołali doprowadzić do remisu.

45+2

45+1

Mieli w końcówce pierwszej połowy swoją szansę gospodarze, mieli również goście. Na zdobycie prowadzenia nie pozwolił ambitny w obronie Marcel Misztal.

45

Doliczony czas.

45

Marcel Misztal zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Groźne uderzenie zawodnika Podbeskidzia Bielsko-Biała, jednak także on nie zaskoczyć dobrze dysponowanego Grzegorza Drazika!

44

Jan Flak napomniany żółtą kartką za przewinienie na Bartoszu Florku.

43

Ostre przewinienie i to może być napomnienie żółtym kartonikiem.

41

To już ostatnie szanse na pokonanie bramkarza przeciwnika przed końcowym gwizdkiem sędziego w pierwszej połowie spotkania.

40

Bielszczanie nie wykorzystali okazji do przekucia rzutu wolnego w gola.

39

Bednarski, ten z Podbeskidzia Bielsko-Biała, ponieważ jest dwóch, został sfaulowany blisko pola karnego przeciwnika.

38

Podbeskidzie Bielsko-Biała ma możliwość odwrócenia wyniku strzałem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

37

Po dwóch mocnych ciosach obu zespołom tak samo blisko i jednocześnie daleko do odniesienia zwycięstwa.

36

Gol dla Podbeskidzia!
Gola strzelił LINUS RONNBERG!

Podbeskidzie Bielsko-Biała doprowadziło do remisu 1:1 jeszcze w pierwszej połowie. Linus Ronnberg był aktywny na połowie jastrzębian i wykorzystał trzecią ze swoich sytuacji podbramkowych.

35

Dobra współpraca Grzegorza Drazika z obrońcami Podbeskidzia Bielsko-Biała.

34

Dobrze zareagowali podopieczni Dawida Pędziałka na dośrodkowanie.

33

Próba przeprowadzenia niebezpiecznego ataku z wykorzystaniem ustawionego na desancie Szymona Gołucha.

32

Przeciągnięte dośrodkowanie i po nim piłka spadła za plecami wszystkich zawodników zainteresowanych oddaniem uderzenia.

31

Po przerwie na uzupełnienie płynów obu zespołom pozostaje około kwadrans na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania.

30

Przerwa na uzupełnienie płynów.

28

Ponownie niewykorzystana sposobność do zagrożenia przeciwnikom rozegraniem rzutu rożnego.

27

Podbeskidzie Bielsko-Biała od rzutu rożnego.

25

Zaczyna się spieszyć gospodarzom.

24

Przewinienie Marcina Biernata i po nim wznowienie od rzutu wolnego zostało przyznane zawodnikom GKS Jastrzębie.

23

Pierwsza połowa meczu za półmetkiem.

22

Podobna akcja Podbeskidzia Bielsko-Biała do przeprowadzonej już przed kilkoma minutami.

20

Podbeskidzie Bielsko-Biała stara się przeprowadzić niebezpieczny atak na skrzydłach.

19

Publiczność jest coraz mocniej zaniepokojona obrazem spotkania pod Klimczokiem.

18

Nieudane wykonanie rzutu rożnego przez przyjezdnych.

17

Jastrzębianie stali się znacznie śmielsi i szukają sposobu na dołożenie drugiego gola.

16

Na rozpoczęcie drugiego kwadransa spotkania akcja indywidualna zakończona strzałem. Pudło!

15

Po kwadransie meczu bliżej zdobycia kompletu punktów są jastrzębianie.

14

Podopieczni Krzysztofa Brede dostali mocny cios, ponieważ przed golem Przemysława Lecha pachniało mocniej golem Podbeskidzia Bielsko-Biała.

13

Bielszczanie denerwują się na sędziego, który nie zastosował przywileju korzyści. Do momentu gwizdka zapowiadało się na ciekawą sytuację podbramkową.

12

Przerwa w grze jest spowodowana urazem jednego z jastrzębian.

10

Po stracie bramki gospodarze muszą zbierać się do odrabiania strat do przeciwnika.

9

Gol dla Jastrzębia!
Gola strzelił PRZEMYSŁAW LECH!

GKS Jastrzębie odpowiedział na wcześniejsze ataki Podbeskidzia Bielsko-Biała i dał gospodarzom lekcję skuteczności. Przemysław Lech znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie, żeby pokonać Konrada Forenca strzałem głową! 1:0 dla przyjezdnych.

7

Górale niemal nieustannie napierają na połowie przeciwnika, ale rewelacyjne interwencje Grzegorza Drazika nie pozwalają Podbeskidziu Bielsko-Biała zdobyć prowadzenia.

6

Już powrócił do grania bramkarz jastrzębian, a gospodarze od razu przetestowali jego sprawność niebezpiecznym strzałem.

5

Krótka przerwa w meczu była spowodowana problemem ze zdrowiem bramkarza Grzegorza Drazika.

4

Jastrzębianie starają się odpowiedzieć ich niebezpiecznym atakiem.

3

Już na początku spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała zmusiło do trudnego interweniowania doświadczonego bramkarza Grzegorza Drazika.

2

Piłka poszła w ruch i kibice już czekają na pierwsze obiecujące sytuacje podbramkowe.

Gole: 36. Ronnberg – 9. Lech

Kartki:   44. Flak (JAS), 65. Baranowski (JAS)

Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.
Strzały celne: 11:3. Strzały niecelne: 9:3. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 3:2. Foule: 20:17.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Forenc – Willmann, Biernat, Osyra, Gach – Czajkowski (57. Kizyma), Bednarski – Florek (57. Zając), Misztal (64. Klisiewicz), Ronnberg (73. Mrsić) – Gołuch (73. Dziwniel).

Zmiany: Manikowski – Dziwniel, Kizyma, Mrsić, Ściuk, Majsterek, Kolenc, Zając, Klisiewicz.

Trener: Krzysztof Brede

GKS Jastrzębie: Drazik – Kucharczyk, Lech, Kiebzak, Fietz (84. Maszkowski), Bednarski (61. Matysek), Paprzycki, Baranowski, Jakuć (61. Masiak), Flak, Mucha (89. Jadach).

Zmiany: Trojanowski – Rogala, Maszkowski, Jadach, Ali, Masiak, Ziewiec, Kargul-Grobla, Matysek.

Trener: Dawid Pędziałek

Sędziowie: Albert Różycki (Łódź)