finał (0:0)

26.07.2024, 20:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • Runda 2 • Sebastian

BETFAN: 3.1 3.4 2.21

89

Rafał Makowski strzelił po zgraniu Jakuba Niewiarowskiego. Dobre uderzenie, ale jeszcze lepsza interwencja Marka Kozioła. Rewelacyjnie interweniuje bramkarz Kotwicy Kołobrzeg w ostatnim fragmencie spotkania!

87

Bartosz Śpiączka napomniany żółtą kartką za ostry atak wślizgiem w nogi przeciwnika.

86

Tomasz Wełna strącił piłkę pod nogi Jakuba Niewiarowskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Od razu niebezpieczne uderzenie, a nawet dwa, jednak Marek Kozioł nie pozwolił sobie na przepuszczenie futbolówki do sieci!

83

GKS Tychy dokonuje zmiany:
Ertlthaler opuszcza boisko a pojawia się na nim Niewiarowski.

78

Nieudana interwencja Aleksandra Łubika po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łukasza Kosakiewicza, jednak bez poważnych konsekwencji. Nie zorganizował się do oddania strzału Jonathan Junior.

75

W 75. minucie Michał Kozajda miał szansę na gola dla Kotwicy po wrzutce z rzutu wolnego! Najlepsza sytuacja podbramkowa beniaminka w drugiej połowie.

75

Tobiasz Kubik napomniany żółtą kartką za przewinienie w bocznym sektorze boiska.

70

Sanyang opuszcza boisko a pojawia się na nim Szpakowski.

66

Kotwica Kołobrzeg dokonuje zmiany:
Kreković opuszcza boisko a pojawia się na nim Biegański.

66

Cywiński opuszcza boisko a pojawia się na nim Kozłowski.

66

Rumin opuszcza boisko a pojawia się na nim Kubik.

60

Jonathan Junior napomniany żółtą kartką za uderzenie łokciem w twarz Marko Dijakovicia.

51

W 51. minucie Jakub Budnicki znalazł się na dalszym słupku i oddał dobre uderzenie głową do bramki Kotwicy Kołobrzeg. Nie było gola z powodu spalonego.

46

Nedić opuszcza boisko a pojawia się na nim Błachewicz.

19

Jakub Tecław napomniany żółtą kartką za przewinienie na Marcelu Bykowskim.

17

Natychmiast jeszcze lepsza szansa na gola GKS-u Tychy. Słupek! Daniel Rumin opanował piłkę wewnątrz pola karnego, która poszybowała ponad Michałem Kozajdą, po podaniu Wiktora Żytka. Była świetna szansa do pokonania Marka Kozioła, jednak zabrakło odrobiny dokładności.

16

Efektowna akcja indywidualna Leona Krekovicia. Chorwat długo szukał przestrzeni do oddania uderzenia. Znalazł, ale nie przymierzył czysto w bramkę przeciwnika. Po rykoszecie jest korner.

0:0

finał (0:0)

Powrót do relacji

Kartki:   60. Jonathan (KTW) – 19. Tecław (GKT), 75. Kubik (GKT), 87. Śpiączka (GKT)

Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
Strzały celne: 0:5. Strzały niecelne: 7:12. Rzuty rożne: 5:10. Spalone: 0:1. Foule: 13:15.

Kotwica Kołobrzeg: Kozioł – Kosakiewicz, Kozajda, Wełna, Polak – Oliveira – Kreković (66. Biegański), Petrović, Cywiński (66. Kozłowski), Bykowski – Jonathan.

Zmiany: Krzepisz – Kort, Kozłowski, Madembo, Ziętek, Dampc, Witasik, Biegański, Trojnarski.

Trener: Ryszard Tarasiewicz

GKS Tychy: Łubik – Tecław, Nedić (46. Błachewicz), Budnicki, Dijaković – Makowski, Żytek, Ertlthaler (83. Niewiarowski) – Rumin (66. Kubik), Śpiączka, Sanyang (70. Szpakowski).

Zmiany: Górski – Kurtaran, Niewiarowski, Szpakowski, Błachewicz, Bieroński, Dziuba, Połap, Kubik.

Trener: Dariusz Banasik

Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń)