Olaf Korczakowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Antoni Klukowski.

41

Gol dla Piasta!
Gola strzelił TOMASZ HUK!

Wykorzystuje teraz gliwicki defensor spore zamieszanie pod bramką "Portowców" i oddaje strzał TOMASZ HUK. Celne uderzenie Słowaka znajduje drogę do bramki i Piast Gliwice w tym meczu prowadzi tuż przed przerwą 1:0!

38

Patryk Dziczek opuszcza boisko a pojawia się na nim Filip Karbowy.

1:0

finał (1:0)

Gole: 41. Huk

Kartki:   79. Przyborek (POG)

Piast Gliwice:

I połowa: Plach – Pyrka, Huk, Czerwiński, Leśniak – Dziczek (38. Karbowy), Tomasiewicz, – Ameyaw, Chrapek, Felix – Kirejczyk. II połowa: Szymański – Liszewski, Reiner, Munoz, Mokwa – Kaput, Kostadinov – Kądzior, Szczeański, Krykun (75. Karbowy) – Urbański (75. Drapiński).

Trener: Aleksandar Vuković.

Pogoń Szczecin:

I połowa: Kamiński – Wahlqvist (C) Loncar, Malec, Borges – Wędrychowski, Gamboa, Łukasiak, Ulvestad, Wojciechowski – Koulouris. II połowa: Kamiński – Lis, Lisowski, Zech (C), Koutris, Smoliński, Przyborek, Gorgon, Korczakowski (74. Klukowski), Biczachczjan, Paryzek.

Trener: Jens Gustafsson.