26.06.2024, 18:00 • Opalenica • Info o zminach stanu (Adam Ka)

To już wszystko na dziś jeśli chodzi o piłkarskie wrażenia i razem spędzone chwile w Opalenicy. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za wspólne przeżywanie emocji sportowych. Zachęcam jednocześnie Państwa z całego serca do śledzenia emocjonujących relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę spokojnego wieczoru i do usłyszenia następnym razem. (20:01:14)

90

89

Uderza w tej akcji z dystansu dość groźnie Wahan Biczachczjan, ale po jego próbie piłka odbija się od rywala i opuszcza boisko. Korner dla "Portowców".

79

Żółtą kartką upomniany Adrian Przyborek (Pogoń Szczecin).

78

Wygrał przed chwilą biegową rywalizację z przeciwnikiem Damian Kądzior i w sytuacji, gdy mogło być już 2:0 dla Piasta mamy jednak świetną obronę bramkarza Pogoni Krzysztofa Kamińskiego.

75

Piast Gliwice dokonuje zmiany:
Serhij Krykun opuszcza boisko a pojawia się na nim Filip Karbowy.

75

Piotr Urbański opuszcza boisko a pojawia się na nim Igor Drapiński.

74

Pogoń Szczecin dokonuje zmiany:
Olaf Korczakowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Antoni Klukowski.

51

18-letni Patryk Paryzek w akcji ofensywnej Pogoni Szczecin uderza na bramkę rywala, ale dobrze broni ten strzał Karol Szymański między słupkami Piasta Gliwice.

46

45

41

Gol dla Piasta!
Gola strzelił TOMASZ HUK!

Wykorzystuje teraz gliwicki defensor spore zamieszanie pod bramką "Portowców" i oddaje strzał TOMASZ HUK. Celne uderzenie Słowaka znajduje drogę do bramki i Piast Gliwice w tym meczu prowadzi tuż przed przerwą 1:0!

38

Patryk Dziczek opuszcza boisko a pojawia się na nim Filip Karbowy.

22

Lewonożny Brazylijczyk Léo Borges centruje piłkę prosto na głowę greckiego napastnika Pogoni Szczecin Efthymiosa Koulourisa, ale po zamieszaniu w pobliżu bramki Piasta wybijają finalnie futbolówkę gracze z Gliwic.

19

Dobrze obsłużony podaniem Michael Ameyaw przez Jorge Félixa, ale po zagraniu Hiszpana zawodnik gliwickiego Piasta przegrywa pojedynek z bramkarzem Pogoni Szczecin Krzysztofem Kamińskim.

1:0

finał (1:0)

Gole: 41. Huk

Kartki:   79. Przyborek (POG)

Piast Gliwice:

I połowa: Plach – Pyrka, Huk, Czerwiński, Leśniak – Dziczek (38. Karbowy), Tomasiewicz, – Ameyaw, Chrapek, Felix – Kirejczyk. II połowa: Szymański – Liszewski, Reiner, Munoz, Mokwa – Kaput, Kostadinov – Kądzior, Szczeański, Krykun (75. Karbowy) – Urbański (75. Drapiński).

Trener: Aleksandar Vuković.

Pogoń Szczecin:

I połowa: Kamiński – Wahlqvist (C) Loncar, Malec, Borges – Wędrychowski, Gamboa, Łukasiak, Ulvestad, Wojciechowski – Koulouris. II połowa: Kamiński – Lis, Lisowski, Zech (C), Koutris, Smoliński, Przyborek, Gorgon, Korczakowski (74. Klukowski), Biczachczjan, Paryzek.

Trener: Jens Gustafsson.