19.05.2024, 20:15 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • Runda 33 • Sebastian

Strzały niecelne: 4:3.
Rzuty rożne: 3:5.
Spalone: 2:4.
Foule: 17:11.
Kotwica Kołobrzeg awansowała do Fortuna I ligi. W niedzielę postawiła ostatni krok w wygranym 2:0 meczu z Hutnikiem Kraków. Bohaterem ponownie Jonathan Junior.

90+11

90+9

Końcowe odliczanie do awansu!

90+8

Wszyscy w Kołobrzegu czekają już na stojąco na ostatni gwizdek sędziego Łukasza Szczecha.

90+7

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka została dotknięta ręką przez Michała Głogowskiego. Wznowienie przyznane wirtualnemu liderowi.

90+6

Hutnik Kraków dokonuje zmiany:
Drąg opuszcza boisko a pojawia się na nim Szablowski.

90+5

Przerwa w grze była spowodowana urazem Michała Cywińskiego. Co rusz leży któryś z gospodarzy.

90+4

Szybkie wyprowadzenie piłki przez zawodników Kotwicy Kołobrzeg. Marcel Bykowski dostał podanie na zakończenie kontrataku od Tafary Madembo, jednak nie przymierzył pod poprzeczkę!

90+3

Ponownie ucierpiał w konfrontacji z przeciwnikiem Jonathan Junior.

90+2

Interweniowali gospodarze i każdym takim dobrym zachowaniem w obronie zmniejszają zagrożenie kataklizmem w doliczonym czasie.

90

Doliczone 10 minut.

90

Kotwica Kołobrzeg dokonuje zmiany:
Kreković opuszcza boisko a pojawia się na nim Kozłowski.

89

Ile będzie doliczonych minut?

88

Przyblokowane uderzenie Krystiana Lelka i nie zaskoczyło ono skoncentrowanego blisko linii bramkowej Marka Kozioła.

86

Hutnik Kraków ma duży problem z tworzeniem sytuacji podbramkowych.

85

Pozostało jeszcze pięć minut regulaminowego czasu, a także sporo doliczonych przez sędziego Łukasza Szczecha minut.

84

Jonathan Junior powrócił na własną połowę boiska i poskromił szarżującego Krzysztofa Świątka.

2:0

finał (1:0)

Powrót do online

Gole: 1. Jonathan, 53. Jonathan

Kartki:   77. Kreković (KTW) – 2. K. Głogowski (HUT)

Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 2:4. Foule: 17:11.

Kotwica Kołobrzeg: Kozioł – Kozajda, Witasik, Dampc, Kosakiewicz, Murawski (63. Kort), Cywiński, Pytlewski (72. Madembo), Bykowski, Kreković (90. Kozłowski), Jonathan.

Zmiany: Pogorzelec – Kort, Kozłowski, Kaczmarek, Stasiak, Wawrzynowicz, Wełna, Madembo, Nowak.

Trener: Ryszard Tarasiewicz

Hutnik Kraków: Frątczak – Urbańczyk, Zawadzki (83. Świątek), Lelek, Drąg (90. Szablowski), Kieliś, Chmiel (56. M. Głogowski), Marcinkowski, Hoyo-Kowalski, K. Głogowski, Rakels.

Zmiany: Kaczorowski – Świątek, Wójtowicz, Szablowski, Waligóra, Stodulski, M. Głogowski.

Trener: Maciej Musiał

Sędziowie: Łukasz Szczech (Warszawa)