17.05.2024, 18:00 • Stadion MOSiR, Mielec • Runda 33 • Sebastian

Strzały niecelne: 6:14.
Rzuty rożne: 5:7.
Spalone: 2:0.
Foule: 8:11.
Nie było pasjonującego widowiska na stadionie Stali Mielec. Remis zespołu z Podkarpacia z Pogonią Szczecin. Po przerwie już pięć strzałów celnych, więc był progres, jednak pozostało 0:0.

90+6

90+4

Pora kończyć.

90+3

Żółtą kartkę otrzymał Danijel Loncar za ostre przewinienie.

90

Stal Mielec dokonuje zmiany:
Ilja Szkurin opuszcza boisko a pojawia się na nim Łukasz Wolsztyński.

90

Doliczone pięć minut.

90

90. Efthymis Koulouris spudłował strzałem!

90

Sytuacyjne uderzenie Efthymisa Koulourisa nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Mateusza Kochalskiego.

89

Ile doliczy Szymon Marciniak?

88

I tak się turla ta piłka przez prawie 90 minut.

87

Interweniowali piłkarze Pogoni Szczecin, po czym próbowali przeprowadzić kontratak z wykorzystaniem Wahana Biczachczjana.

87

W ostatnim momencie wybronili się szczecinianie wobec kolejnego ataku Ilji Szkurina.

85

Pozostało zaledwie pięć minut regulaminowego czasu i ewentualnie doliczony czas przez Szymona Marciniaka.

84

Pogoń Szczecin dokonuje zmiany:
Adrian Przyborek opuszcza boisko a pojawia się na nim Patryk Paryzek.

83

Żółtą kartkę otrzymał Ilja Szkurin za ostre przewinienie.

81

Maciej Domański opuszcza boisko a pojawia się na nim Mateusz Stępień.

0:0

finał (0:0)

Kartki:   83. Szkurin (SMI) – 90+3. Lončar (POG)

Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 6:14. Rzuty rożne: 5:7. Spalone: 2:0. Foule: 8:11.

Stal Mielec: Kochalski – Pingot, Esselink, Matras – Jaunzems, Guillaumier, Wlazło, Getinger (C) – Domański (81. M. Stępień), Strzałek (60. Hinokio) – Szkurin (90. Wolsztyński).
Zmiany: Jałocha – Ehmann, Gerstenstein, Wołkowicz, Ferreira Santos, Cetnar.

Trener: Kamil Kiereś

Pogoń Szczecin: Cojocaru – Wahlqvist (57. Malec), Lončar, Zech, Smoliński (57. Borges) – Ulvestad – Wędrychowski (67. Biczachczjan), Gorgon, Przyborek (84. Paryzek), Grosicki (C) – Koulouris.
Zmiany: Klebaniuk – Zahović, Gamboa, Lisowski, Korczakowski.

Trener: Jens Gustafsson

Sędziowie: Szymon Marciniak (Płock)