0:1

finał (0:1)

25.04.2024, 18:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • 29. kolejka • Adam Ka

BETFAN: 1.97 3.45 3.65

Bruk-Bet Termalica Nieciecza dalej brnie w swojej nieudanej serii, a z kolei drugie ligowe zwycięstwo pod rząd zalicza Odra Opole. Na dziś to już wszystko jeśli chodzi o piłkarskie zmagania. Zachęcam wszystkich do śledzenia relacji tekstowych LIVE w serwisie Lajfy. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas. Miłego wieczoru i do następnego! (20:07:22)

90+4

Bardzo udanie w defensywie grają teraz opolanie zatrzymując na swoją korzyść akcję, którą w polu karnym Odry rozgrywali piłkarze w pomarańczowych strojach.

90+4

Po przejęciu piłki ruszyli z szybkim kontratakiem przyjezdni, ale fatalnie próbował przegrać piłkę z prawej strony boiska na lewą Konrad Nowak i futbolówka trafiła pod nogi defensora z Niecieczy.

90+3

Rzut wolny dla Bruk-Bet Termalici Nieciecza na wysokości połowy boiska.

90+2

Jeszcze jedna ofensywna akcja niecieczan i zagranie na pole karne kończy się udaną interwencją Artura Halucha, który tym samym przerywa atak "Słoników".

90+1

Rozegrali teraz gospodarze rzut rożny, ale pewnie Haluch chwyta piłkę graną na kilka metrów od jego bramki.

90

Płocczanin sędzia główny Tomasz Marciniak dolicza do regulaminowego czasu gry w tym meczu 5 minut.

89

Wywalczony jeszcze przez Termalicę rzut wolny na lewej stronie boiska. Duża część zespołu z Niecieczy bierze udział w akcji pod bramką gości.

87

Długa piłka grana na pole karne gości z Opola, ale czujnie tam wciąż bramkarz Artur Haluch.

86

Rozegrali ten rzut wolny opolanie, ale nie zagrozili w jakimkolwiek stopniu bramce Loski i z piłką przy nodze już w rozegraniu akcji gospodarze.

85

Teraz natomiast ukarany żółtą kartką stoper ekipy gospodarzy Wiktor Biedrzycki za wślizg w nogi Hiszpana Borja Galána.

84

Odra Opole dokonuje zmiany:
Adrian Purzycki opuszcza boisko a pojawia się na nim Vittorio Continella.

83

Także Konrad Nowak w szeregach Odry Opole z "żółtkiem" na koncie za ostry wślizg w nogi przeciwnika. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

82

Piotr Żemło szarpał za rękę Jakuba Wróbla i za przewinienie obrońcy Odry na napastniku Termalici Żemło ogląda żółty kartonik.

80

Minuty uciekają, a Bruk-Bet Termalica Nieciecza wciąż dąży do wyrównania nie dając rywalom szans na zbyt wiele ataków.

79

Bardzo niecelne uderzenie piłki głową w wykonaniu gospodarzy po niezłym dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

78

W sprawnym kontrataku opolanie, ale "zakiwali się" oni w polu karnym przeciwnika i wznawia grę sprawnie od własnej bramki Loska.

77

Bruk-Bet Termalica dokonuje zmiany:
Kacper Karasek opuszcza boisko a pojawia się na nim Diego Deisadze.

75

Kapitalnie między słupkami bramki Odry Opole interweniuje Artur Haluch po strzale głową Andrzeja Trubehy. Świetne dośrodkowanie futbolówki z prawej strony boiska, ale znów ratuje gości przed utratą gola golkiper!

74

Przerzuty z prawej strony boiska na lewą i odwrotnie. Robią co mogą, aby dojść do sytuacji strzeleckiej gospodarze.

73

Żółtym kartonikiem za przewinienie w ofensywie ukarany Kacper Karasek z drużyny Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

72

Sporo walki po obu stronach barykady, ale częściej wciąż na połowie przeciwnika ekipa Termalici, która zdecydowanie bardziej dąży do zdobycia gola.

69

Austriacki gracz Bruk-Betu Lukas Spendlhofer nieco ucierpiał i potrzebował dłuższej chwili na powrót do rywalizacji.

68

Starcie dwóch rywali w środku pola gry, ale zdaniem arbitra głównego nieprzepisowo zagrywał piłkarz Odry Opole.

67

Jakub Antczak opuszcza boisko a pojawia się na nim Michał Surzyn.

66

Jean Franco Sarmiento opuszcza boisko a pojawia się na nim Konrad Nowak.

66

Znów groźnie i mocno w ofensywie gospodarze, ale próba Andrzeja Trubehy trafia prosto w bramkarza opolskiej Odry Artura Halucha.

65

Wojciech Jakubik opuszcza boisko a pojawia się na nim Jakub Jędrasik.

63

Dośrodkowanie na pole karne Odry Opole ląduje idealnie w rękawicach bramkarskich Artura Halucha.

62

Zawodnik Odry Opole Jean Franco Sarmiento ostro potraktowany przez ukraińskiego defensora Bruk-Bet Termalici Nieciecza Artema Putiwcewa i sędzia Tomasz Marciniak z Płocka wyciąga z kieszonki żółty kartonik.

60

W Niecieczy godzina gry za nami, a gospodarze, czyli Bruk-Bet Termalica przegrywa u siebie z wyżej notowaną w ligowej tabeli Odrą Opole 0:1.

59

Niecelne wykończenie akcji pod bramką opolan po rozegraniu tego kornera przez gospodarzy.

58

Teraz zarówno Odra, jak i Termalica miały swoje okazje, ale lepiej wychodzą z tego ci drudzy, którzy dokładają kolejny korner do statystyk.

57

Akcja lewą flanką Jakuba Wróbla zakończona strzałem, a piłka po nodze rywala opuszcza boisko. Mamy korner dla gospodarzy tego pojedynku.

55

Zza pola karnego lekki strzał po ziemi oddaje Andrzej Trubeha i piłkę wzrokiem odprowadza na aut bramkowy golkiper opolskiej Odry Artur Haluch.

54

Ukraiński zawodnik gospodarzy Taras Zawijśkyj decyduje się na uderzenie z daleka i piłka szybuje nad poprzeczką.

53

Dalekim wybiciem piłki reagują na akcję rywali goście z Opola, ale wciąż w posiadaniu futbolówki żądna gola Termalica.

52

Z rzutu wolnego bezpośrednio uderza piłkę Hiszpan Borja Galán, ale jeszcze lepiej interweniował kapitan Bruk-Bet Termalici Nieciecza bramkarz Tomasz Loska. Mamy zatem róg dla opolan!

51

Dawid Czapliński podcinany nogą przez rywala i mamy rzut wolny dla Odry, ale obędzie się bez kartki.

50

Kolejna akcja rozgrywana przez gospodarzy pod bramką rywali, ale futbolówka w rękach Halucha.

49

Nieznacznie nad poprzeczką oddaje strzał Ukrainiec Andrij Dombrowśkyj sprzed pola karnego!

48

Morgan Faßbender opuszcza boisko a pojawia się na nim Jakub Wróbel.

48

Wywalczony korner przez niecieczan. Za moment dojdzie do wymuszonej zmiany w szeregach Bruk-Betu Termalica.

47

Prostopadle Kacper Karasek zagrywa piłkę na pole karne przeciwnika w kierunku wybiegającego na pozycję Andrzeja Trubehy, ale zamiary rywala uprzedza bramkarz Odry Opole Artur Haluch.

46

Maciej Wolski opuszcza boisko a pojawia się na nim Andrzej Trubeha.

46

Jakub Nowakowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Bruno Wacławek.

46

2. połowa rozpoczęta przez gospodarzy.

45+6

45+5

Jakub Antczak miał doskonałą okazję, aby zdobyć z kilkunastu metrów gola z dystansu. Sytuacja ta podobna do tej po której padł jedyny gol w tym spotkaniu. Nieznacznie przestrzelił zawodnik Odry Opole!

45+4

Wznowiona rywalizacja, a opolanie wywalczyli jeszcze korner w ostatnich momentach gry pierwszej połowy.

45+3

Potrzebuje jeszcze pomocy medycznej na połowie gospodarzy jeden z graczy Bruk-Bet Termalica. Mamy więc chwilową przerwę.

45+2

Faul w ataku jednego z graczy Termalici i powalony w tej sytuacji Mateusz Spychała. Mamy więc rzut wolny dla Odry.

45+1

Ostatnie chwile gry, a wciąż z zamiarami zdobycia gola gospodarze, którzy nie odpuszczają ataków Odrze Opole.

45

Doliczone trzy minuty przez arbitra głównego tego meczu Tomasza Marciniaka z Płocka do pierwszej części pojedynku.

43

Kapitan i środkowy obrońca Odry Opole Mateusz Kamiński ostro potraktował Kacpra Karaska, ale bez kary kończy się jedynie na rzucie wolnym.

42

Znów w roli głównej Morgan Faßbender, ale tym razem Niemiec wypychany z piłką poza obręb pola gry. Wznawia rywalizację Haluch.

41

Walczy o piłkę w narożniku boiska Morgan Faßbender, ale Niemiec został osaczony rywalami, którzy przejmują futbolówkę spod jego nóg.

40

Rzut wolny dla Odry Opole na prawej flance i wykona go Rafał Niziołek.

39

Strącone dośrodkowanie futbolówki z narożnika boiska przez gospodarzy, ale dalej to Termalica w posiadaniu futbolówki.

38

Świetnie Kacper Karasek zbiega z lewego skrzydła do środka boiska na 16. metrze i oddaje on mocny i kąśliwy strzał po ziemi, który na róg sparuje bramkarz Odry Opole Artur Haluch. Mamy korner dla Termalici!

37

Przejmują sprawnie piłkę gospodarze rywalom po rozegraniu tego stałego fragmentu gry i mamy znów w natarciu Termalicę.

36

Zbyt duża agresja Ukraińca w walce powietrznej o futbolówkę i zdaniem arbitra zasłużył Andrij Dombrowśkyj na żółty kartonik w tej sytuacji. Faulowany był Adrian Purzycki i Odra grać będzie od rzutu wolnego.

35

Mecz został wznowiony, a Czapliński jest opatrywany za linią boczną boiska.

34

Poważnie cierpi na placu gry Dawid Czapliński faulowany przez Wojciecha Jakubika. To być może poważniejszy uraz zawodnika Odry. Mamy więc przerwę w grze.

33

Coraz aktywniejsza w ofensywie jest Termalica, która rozgrywa kolejny rzut wolny w pobliżu bramki Odry. Walczą o wyrównującego gola podopieczni trenera Marcina Brosza.

32

Adrian Purzycki fauluje Kacpra Karaska przy linii bocznej placu gry i od rzutu wolnego gra Termalica.

31

Zbyt mocne zagranie piłki na lewą flankę do Jakuba Szreka, który nie nadążył za tym podaniem.

30

Odchodząca centra piłki z rzutu rożnego w wykonaniu Kacpra Karaska na głowę nabiegającego Wiktora Biedrzyckiego, ale próba stopera Termalici Bruk-Bet niecelna.

29

Coraz to bardziej kombinacyjnie gra Termalica i efektem tego jest kolejny korner wywalczony przez gospodarzy tego meczu.

28

Kilkanaście metrów od bramki niecieczan ustawiony tyłem do bramkarza Borja Galán szybko się obrócił z futbolówką i Hiszpan oddał strzał prosto w bramkarza Tomasz Loskę.

27

Zablokowane dośrodkowanie Morgana Faßbendera na prawej stronie boiska przy linii końcowej przez Rafała Niziołka. Gospodarze mają rzut rożny.

26

Przebywamy teraz nieco dłużej niż w poprzednich minutach gry na połowie gości z Opola, którzy bronią akcji konstruowanych przez gospodarzy.

25

Faul na lewej flance boiska dostrzega teraz Tomasz Marciniak i arbiter z Płock wskazuje na rzut wolny dla niecieczan.

24

Składnie skonstruowana akcja przez Termalicę. Ukrainiec Taras Zawijśkyj z prawej strony pola karnego zagrywa górną piłkę na lewą stronę, a tam celny strzał w światło bramki chwyta Artur Haluch.

23

W ofensywnej wymianie gospodarze, ale ponownie problemy komunikacyjne powodują, ze futbolówka opuszcza plac gry i wznowi teraz to spotkanie Haluch z linii 5. metra.

22

Wysoko i niecelnie nad bramką uderza po rozegraniu tego kornera Mateusz Spychała.

21

Wywalczyli przyjezdni rzut rożny po składnej akcji w pobliżu bramki gospodarzy.

20

Niemiecki piłkarz Bruk-Bet Termalica Nieciecza Morgan Faßbender za przewinienie i zbyt dużą agresję w tej sytuacji zostaje ukarany żółtą kartką.

19

Taktyczne przewinienie w środku pola. Od rzutu wolnego gra opolska Odra.

18

Zwolnili nieco swoje poczynania na boisku gospodarze. Termalica przestaje grać nerwowo na pamięć, a skupia się bardziej na precyzyjniejszym rozgrywaniu piłki na swojej połowie.

17

Wciąż napiera na przeciwnika ekipa Odry. Kolejny faul w bocznej strefie boiska, co skutkuje kolejnym rzutem wolnym dla gości.

16

Gol dla Odry!
Gola strzelił JAKUB SZREK!

Jako pierwsi na prowadzenie wychodzą w tym meczu przyjezdni z Opola. Po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy spore zamieszanie, a futbolówka spada pod nogi dobrze ustawionego na pograniczu pola karnego niecieczan JAKUBA SZREKA, który decyduje się na uderzenie, a piłka po rękach bramkarza Termalici Bruk-Bet Nieciecza Tomasza Loski znajduje drogę do bramki. Odra prowadzi w tym meczu 1:0!

15

Po rozegranym przez Odrę stałym fragmencie gry ponownie faulowany na prawym skrzydle Spychała i będzie kolejny rzut wolny dla gości.

14

Na prawej flance faulowany Mateusz Spychała i od rzutu wolnego będą grać goście.

13

Ponownie w dogodnej okazji Morgan Faßbender, który był bliski otrzymania dobrego podania, ale znów w ostatniej chwili opolska defensywa szczelnie ustawiona blisko swojej bramki.

12

Piotr Żemło w ostatniej chwili we własnym polu karnym przerywa kluczowe podanie do dobrze ustawionego zawodnika Termalici.

10

Z bliskiej odległości fatalnie prosto w bramkarza Odry Opole Artura Halucha oddaje strzał czubkiem buta niemiecki gracz Morgan Faßbender, co sprawia, że wciąż w Niecieczy jest bezbramkowo.

9

Akcja ofensywna przeprowadzona przez niecieczan, ale ostatecznie od linii 5. metra wznawia rywalizację bramkarz "Oderki" Artur Haluch.

8

Pierwsza dogodna okazja przyjezdnych z Opola i po centrze z narożnika boiska Hiszpana Borja Galána, futbolówkę głową strącił w "11" rywali Dawid Czapliński, a akcję chciał zamknąć skutecznie Rafał Niziołek jednak próba doświadczonego zawodnika Odry jest niecelna!

7

Wysoki pressing pod bramką przeciwnika graczy Odry Opole skutkuje wywalczeniem rzutu rożnego po sporym błędzie kapitana i bramkarza ekipy gospodarzy Tomasza Loski.

6

Sporo walki w tej rywalizacji jak na kilka minut jej trwania. Kolejne przewinienie taktyczne, a winowajcą w tej sytuacji przy linii bocznej boiska Jakubik.

5

Prawy defensor opolskiej Odry Mateusz Spychała ruszył z piłką na prawym skrzydle, ale jego akcja została przerwana faulem przeciwnika. Chwila przerwy na dojście do pełni sił zawodnika z Opola.

4

W tradycyjnych strojach pomarańczowych z białymi dodatkami grają dziś piłkarze Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a z kolei w niebiesko-czerwonych trykotach z białymi wstawkami występują goście, czyli ekipa Odry Opole.

3

Arbier z Płocka Tomasz Marciniak odgwizduje kolejne przewinienie w tej rywalizacji. Teraz ucierpiał natomiast Wojciech Jakubik w szeregach gospodarzy.

2

Teraz z kolei przy linii bocznej boiska Jakub Szrek faulowany przez jednego z piłkarzy Termalici.

1

Jakub Nowakowski powalony na murawę w środkowej strefie boiska przez Dawida Czaplińskiego. Od rzutu wolnego grają gospodarze.

1

Mecz rozpoczęty przez piłkarzy Odry.

Wyjściowe składy:

Bruk-Bet Termalica: Loska (C) – Spendlhofer, Biedrzycki, Putiwcew – Zawijśky, Nowakowski, Karasek, Dombrowśkyj, Wolski – Jakubik, Faßbender.

Zmiany: Topór – Kasperkiewicz, Jovanović, Wacławek, Bahonko, Jędrasik, Deisadze, Trubeha, J. Wróbel.

Trener: Marcin Brosz.

Odra Opole: Haluch – Spychała, M. Kamiński (C), Żemło, Szrek – Niziołek, Purzycki – Antczak, Czapliński, Galán – Sarmiento.

Zmiany: Burta – Pikk, Continella, W. Kamiński, Mikinič, Hebel, Surzyn, M. Wróbel, Nowak.

Trener: Adam Nocoń.

Główny: Tomasz Marciniak (Płock).
Asystenci: Krzysztof Nejman – Michał Pierściński.
Techniczny: Patryk Świerczek.
VAR/AVAR: Sebastian Jarzębak – Damian Gawęcki.
Cześć! Mecz startuje o 18:00.

0:1

finał (0:1)

Gole: 16. Szrek

Kartki:   20. Faßbender (BRK), 36. Dombrowśkyj (BRK), 62. Putiwcew (BRK), 73. Karasek (BRK), 85. Biedrzycki (BRK) – 82. Żemło (ODO), 83. Nowak (ODO)

Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 8:6. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 0:0. Foule: 17:19.

Bruk-Bet Termalica: Loska (C) – Spendlhofer, Biedrzycki, Putiwcew – Zawijśky, Nowakowski (46. Wacławek), Karasek (77. Deisadze), Dombrowśkyj, Wolski (46. Trubeha) – Jakubik (65. Jędrasik), Faßbender (48. J. Wróbel).

Zmiany: Topór – Kasperkiewicz, Jovanović, Bahonko.

Odra Opole: Haluch – Spychała, M. Kamiński (C), Żemło, Szrek – Niziołek, Purzycki (84. Continella) – Antczak (67. Surzyn), Czapliński, Galán – Sarmiento (66. Nowak).

Zmiany: Burta – Pikk, W. Kamiński, Mikinič, Hebel, M. Wróbel.