25.04.2024, 18:00 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • 29. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 13:6.
Rzuty rożne: 14:5.
Spalone: 2:0.
Foule: 11:15.
Rozczarowanie w Lublinie. Wczesna bramka przełożyła się jedynie na punkt Motoru za remis 1:1 z Chrobrym Głogów. Po przerwie przyjezdni odpowiedzieli golem Pawła Tupaja.

90+4

90

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

88

Motor Lublin w rozegraniu na połowie przeciwnika, ostatnie szanse na rozstrzygnięcie spotkania.

87

Zmiana greckiego obrońcy spowodowana urazem.

86

Chrobry Głogów dokonuje zmiany:
Ozimek opuszcza boisko a pojawia się na nim Machaj.

86

Przerwa w grze spowodowana urazem zawodnika Chrobrego Głogów.

84

Dwa blokowane uderzenia zawodników Motoru Lublin, a dodatkowo jeden z nich znalazł się na spalonym.

83

Piłka została odprowadzona poza boisko przez Łukasza Budziłka. Kwapił się on do błyskawicznego wprowadzenia futbolówki ponownie do grania.

81

Mariusz Rybicki napomniany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

80

Komplet zmian za szkoleniowcem lublinian.

79

Motor Lublin dokonuje zmiany:
Mraz opuszcza boisko a pojawia się na nim Śpiewak.

79

M. Król opuszcza boisko a pojawia się na nim Rybicki.

78

Wznowienie zapracowanego bramkarza z Głogowa.

77

Wybrał się w pole karne przeciwnika Mavrouidis Bougaidis, jednak nie oddał uderzenia po dośrodkowaniu.

76

Akcja gospodarzy na prawej stronie boiska przerwana z powodu spalonego.

75

Pozostał kwadrans do zakończenia regulaminowego czasu.

1:1

finał (1:0)

Gole: 3. Mraz – 63. Tupaj

Kartki:   71. Scalet (MOT), 81. Rybicki (MOT)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały celne: 9:4. Strzały niecelne: 13:6. Rzuty rożne: 14:5. Spalone: 2:0. Foule: 11:15.

Motor Lublin: Budziłek – Wójcik (64. Stolarski), Szarek, Najemski, Palacz, Scalet (74. Gąsior), M. Król (79. Rybicki), Wojtkowski (64. Wełniak), Wolski, Ceglarz, Mraz (79. Śpiewak).

Zmiany: Rosa – Koziej, Rybicki, R. Król, Wełniak, Stolarski, Gąsior, Lis, Śpiewak.

Trener: Mateusz Stolarski

Chrobry Głogów: Węglarz – Malczuk, Bougaidis (87. Lewkot), Zarówny, Mandrysz, Mucha, Tupaj (74. Kuzdra), Biel (57. Bartlewicz), Ozimek (87. Machaj), Hanc, Szczutowski (57. Lebedyński).

Zmiany: Dybowski – Bogusz, Lebedyński, Kuzdra, Lewkot, Bartlewicz, Paz, Machaj, Klimczak.

Trener: Piotr Plewnia

Sędziowie: Tomasz Wajda (Żywiec)