23.10.2024, 14:00 • Stadion Zagłębia, Lubin • Sebastian

Strzały celne: 2:5.
Strzały niecelne: 3:6.
Rzuty rożne: 2:3.
Spalone: 2:2.
Beniaminek ponownie lepszy od przeciwnika. Pogoń Grodzisk Mazowiecki zapewniła sobie komplet punktów w drugiej połowie strzałami Kamila Odolaka i Dawida Dzięgielewskiego.

90+3

90+2

Wyczekiwanie na ostatni gwizdek sędziego.

90+1

Ostatnie ataki tego meczu w doliczonym czasie.

86

Trudno już będzie cokolwiek zdziałać gospodarzom.

84

Gol dla Pogoni!
Gola strzelił DAWID DZIĘGIELEWSKI!

Pogoń Grodzisk Mazowiecki praktycznie zagwarantowała sobie zwycięstwo w Lubinie. Kolejna akcja zakończona uderzeniem do bramki przeciwnika. Jasmin Burić nie dał rady uratować Miedziowych! Zdobywcą gola na 2:0 Dawid Dzięgielewski.

83

Nie chcą kurczowo bronić się zawodnicy Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

82

Piłka uciekła zawodnikom z Lubina poza boisko.

81

Szybko krążyła piłka między przyjezdnymi i zanosiło się na stworzenie przez nich sytuacji podbramkowej. Wymiana podań została przerwana w ostatnim momencie i atakującym udało się wyłącznie wypracować wznowienie od rzutu wolnego. Broniący mają możliwość poprawienia szyków obronnych.

80

10 minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.