Gwiazda Ruda Śląska – AZS UŚ Katowice

3:4

finał (1:2)

13.10.2024, 16:00 • Runda 6 • Info o zminach stanu (Sebastian)

Emocjonująca konfrontacja zespołów z województwa śląskiego. AZS UŚ Katowice zwyciężył ostatecznie 4:3 w hali przeciwnika. (17:41:23)

40

40

Żółtą kartką upomniany Szymon Łuszczek (Gwiazda Ruda Śląska).

40

Gol dla Gwiazdy!
Gola strzelił FACUNDO SETTI!.

38

Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Dominik Wilk (AZS UŚ Katowice)!

37

Żółtą kartką upomniany Dominik Środa (Gwiazda Ruda Śląska).

37

Żółtą kartką upomniany Maciej Mazur (Gwiazda Ruda Śląska).

35

Żółtą kartką upomniany Dominik Śmiałkowski (AZS UŚ Katowice).

33

Gol dla AZS-u UŚ!
Gola strzelił ARTUR POPŁAWSKI!.

31

Gola strzelił DOMINIK WILK!.

29

Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Daniel Pineda (Gwiazda Ruda Śląska)!

26

Żółtą kartką upomniany Dominik Wilk (AZS UŚ Katowice).

23

Żółtą kartką upomniany Daniel Pineda (Gwiazda Ruda Śląska).

21

Gola strzelił SZYMON ŁUSZCZEK!.

21

2. połowa rozpoczęta.
Czekamy na emocje po przerwie.
Pierwsza połowa w meczu ekstraklasowiczów z województwa śląskiego zakończyła się wynikiem 2:1 dla Akademików z Katowic. Gospodarze rzutem na taśmę poprawili wynik, co rozbudza ich nadzieje przed drugą połową.

20

1. połowa zakończona.

3:4

finał (1:2)

Powrót do relacji

Gole: 20. Jonczyk, 21. Łuszczek, 40. Setti – 8. Król, 9. Widuch, 31. Wilk, 33. Popławski

Kartki:   23. Pineda (RDS), 37. Mazur (RDS), 37. Środa (RDS), 40. Łuszczek (RDS) – 26. Wilk (KAT), 35. Śmiałkowski (KAT)   29. Pineda (RDS) – 38. Wilk (KAT)