26:28

finał (11:12)

18.09.2024, 18:45 • Orlen Arena, Płock • 2. runda • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (01:10:58)
Kolejne rozczarowanie, które sprawili mistrzowie Polski w elitarnym europejskim pucharze. Orlen Wisła Płock przegrała na własnym parkiecie z Dinamem Bukareszt.

60

Koniec meczu. (26:28)

60

Michał Daszek podsumował nieudane dla Nafciarzy spotkanie rzutem do bramki. (26:28)

59

W tym meczu już absolutnie nikt nie broni, z czego skorzystał Pascual Garcia. (25:28)

59

59. Zoltan SZITA - 25:27

59

Zoltan Szita rzucił do bramki i trafił raz jeszcze. (25:27)

59

Ważny dla Dinama Bukareszt rzut do bramki Lumbroso. (24:27)

59

Pełne ryzyko i Lovro Mihić zredukował przewagę przeciwnika do dwóch bramek. (24:26)

58

Gergo Fazekas raz jeszcze skutecznie. (23:26)

57

Gergo Fazekas celnie, jednak to już chyba za późno na przeprowadzenie udanego pościgu. (22:26)

56

Kasparek konsekwentnie dorzuca bramki na konto własne oraz zespołu. (21:26)

56

Szybka i skuteczna akcja zakończona rzutem do bramki Michała Daszka. (21:25)

55

To już sportowa katastrofa, ponieważ Dinamo Bukareszt na pięciobramkowym prowadzeniu na pięć minut przed zakończeniem spotkania. (20:25)

55

Inoue Langaro robi co chce między rozbijanymi ponownie obrońcami z Płocka. (20:24)

53

W ofensywie przyjezdnych bawi się niezmiennie Zeinelabedin Ali. (20:23)

53

53. JANC - 20:22

53

Janc do bramki, to jeszcze nie koniec dramaturgii. (20:22)

51

Przerwa na żądanie szkoleniowca. (19:22)

50

Janc celnie do bramki, to jeszcze koniec. (19:22)

50

Zeinelabedin Ali nie oddaje czterobramkowego prowadzenia, a czasu do zakończenia meczu pozostało niewiele. (18:22)

48

Lovro Mihić rzucił do bramki i ożywił płocką publiczność. (18:21)

47

Andre Gomes ponownie skutecznie i sytuacja podopiecznych Xaviego Sabate zrobiła się już bardzo niewesoła. (17:21)

46

Za półmetkiem przerwa na żądanie szkoleniowca Orlen Wisły Płock. (17:20)

45

Zoltan Szita skutecznie. (17:20)

44

Gomes skutecznie i po raz drugi w meczu czterobramkowe prowadzenie zespołu ze stolicy Rumunii. (16:20)

43

Kasparek. Nikt nie potrafi zatrzymać tego zawodnika. (16:19)

43

Michał Daszek! Teraz gol za golem. (16:18)

42

Kasparek do bramki. Imponująca skuteczność zespołu z województwa mazowieckiego. (15:18)

42

42. Dawid DAWYDZIK - 15:17

42

Dawid Dawydzik z uderzeniem do bramki przeciwnika. (15:17)

41

Pascual Garcia nie pozwala dopaść zespołu z Rumunii. (14:17)

41

Miha Zarabec strzelił gola, to musi być sygnał do gonienia przeciwnika. (14:16)

40

Ladefoged Blazejewicz celnie i ponownie rośnie przewaga przeciwnika z Rumunii. (13:16)

39

Pascual Garcia dostał podanie na skrzydło i wykorzystał je do zdobycia bramki. (13:15)

38

Trafienie Michała Daszka i zespoły ponownie są w kontakcie. (13:14)

36

Thrastarson ponownie. Trzeba uważać na tego zawodnika. (12:14)

35

Thrastarson z trafieniem na miarę skromnego prowadzenia. (12:13)

32

Zoltan Szita krótko po przerwie doprowadził do remisu. Nic nie pozostało z przewagi przeciwnika. (12:12)

32

Pora na ofensywne przyspieszenia obu zespołów w drugiej połowie meczu. (11:12)

31

2. połowa rozpoczęta. (11:12)
Ostatnie przygotowania do wznowienia meczu.
Szczypiorniści schodzą do szatni przy prowadzeniu 12:11 Dinama Bukareszt. Zespół z Rumunii stracił nieomal czterobramkową przewagę.

30

1. połowa zakończona. (11:12)

29

Leon Sunsja skutecznie i to już jest trafienie kontaktowe w przedostatniej minucie w pierwszej połowie. (11:12)

28

28. Dawid DAWYDZIK - 10:12

28

Dawid Dawydzik z golem krótko po czasie. (10:12)

27

Przerwa na żądanie szkoleniowca przed ostatnimi atakami w pierwszej połowie spotkania. (9:12)

26

26. Zeinelabedin ALI - 9:12

26

Bardzo dobre podsumowanie ataku Dinama Bukareszt rzutem do siatki zza pola bramkowego. (9:12)

24

24. Miha ZARABEC - 9:11

24

Miha Zarabec i oby to był sygnał do pościgu dla zawodników Orlen Wisły Płock. (9:11)

23

Coraz mniej czasu pozostaje zespołom na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania. (8:11)

22

Dawid Dawydzik dostał podanie w odpowiednim momencie i poradził sobie z presją przeciwnika. (8:11)

20

Nie wygląda to kolorowo. Rosta odzyskał czterobramkowe prowadzenie dla Dinama Bukareszt. (7:11)

19

Vujović. Na niego mogą liczyć w ofensywie szczypiorniści Dinama Bukareszt. (7:10)

17

Leon Sunsja daje kompanom z płockiego zespołu sygnał do żwawszego atakowania. (7:9)

17

Kasparek przypomniał o sobie rzutem trudnym do powstrzymania. (6:9)

16

Przerwa na żądanie szkoleniowca po ostatnich ofensywnych niepowodzeniach obu siódemek. (6:8)

15

Pierwsza połowa meczu na półmetku. (6:8)

14

Trzeba gonić, Michał Daszek! (6:8)

14

Pojawia się odrobina nerwowości, ponieważ płocczanie spodziewali się łatwiejszego wejścia w sezon elitarnego europejskiego pucharu. (5:8)

13

Inoue Langaro skutecznie! (5:8)

12

Akimenko bije brawo swoim podopiecznym, którzy pozostają na dwubramkowym prowadzeniu. (5:7)

11

11. Michał DASZEK - 5:6

11

Michał Daszek! Takich akcji potrzebuje publiczność w Płocku przez całe spotkanie. (5:6)

11

Kasparek zameldował się na boisku efektownym rzutem do bramki. (4:6)

10

Dawid Dawydzik odpowiedział żwawo na bramkę przeciwnika. Gol. (4:5)

9

Ladefoged Blazejewicz jest na razie najskuteczniejszym spośród podopiecznych Davida Davisa Camary. (3:5)

8

Trochę spokojniejszy fragment spotkania i publiczność ma możliwość złapania oddechu. (3:4)