14.09.2024, 14:30 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • Runda 9 • Sebastian

Strzały niecelne: 4:4.
Rzuty rożne: 3:5.
Spalone: 1:1.
Foule: 16:18.
Wisła Płock odniosła dość spokojne zwycięstwo na stadionie beniaminka. Nie przeszkodziła w tym ostatecznie czerwona kartka dla Andriasa Edmundssona. Konfrontacja zakończyła się wynikiem 3:1 dla Nafciarzy.

90+7

90+4

Możliwość sprawienia problemu gospodarzom rozegraniem rzutu wolnego. Piłka została ustawiona w pobliżu pola karnego przeciwnika. Pozycja nadawała się do dośrodkowania. Tylko największy śmiałek mógłby pokusić się o oddanie strzału.

90+3

To było za proste, żeby zaskoczyć doświadczonego Macieja Gostomskiego.

90+2

Poradzili sobie gospodarze z dośrodkowaniem.

90+1

Ciekawe, czy cokolwiek ciekawego wydarzy się w licznych doliczonych minutach.

90

Doliczone siedem minut.

90

Gol dla Wisły Płock!
Gola strzelił KRYSTIAN POMORSKI!

Już w ostatniej minucie podstawowego czasu Krystian Pomorski zadał cios odsłoniętym gospodarzom. Wisła Płock odzyskała dwubramkowe prowadzenie!

88

Gol dla Stali St. Wola!
Gola strzelił JOAO TAVARES!

Joao Tavares przywraca jeszcze nadzieję na zapunktowanie gospodarzom. Główkował on do bramki na 1:2 po dośrodkowaniu Jakuba Kowalskiego z prawego skrzydła. Zapowiada się ciekawie w końcówce spotkania!

87

Ponownie wznowienie od bramki zostało przyznane Maciejowi Gostomskiemu.

86

Dobrze zapowiadała się akcja gości, ale została przerwana przez odpowiednio ustawionych przez ich bramkarza przeciwników.

84

Wznowienie od bramki zostało przyznane Maciejowi Gostomskiemu.

82

Wisła Płock dokonuje zmiany:
Jime opuszcza boisko a pojawia się na nim Pomorski.

1:3

finał (0:2)

Powrót do relacji

Gole: 88. Tavares – 17. Misiak, 45+2. Salvador, 90. Pomorski

Kartki:   1. Haglind-Sangre (PLO), 61. Pacheco (PLO)   75. Edmundsson (PLO)

Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
Strzały celne: 3:8. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 1:1. Foule: 16:18.

Stal Stalowa Wola: Smyłek – Furtak, Soszyński, Mydlarz (46. Górski), Urban (64. Kukułowicz), Zaucha, Jończy (64. Banach), Kowalski, Ruszel (82. Strózik), Chełmecki (46. Pioterczak), Tavares.

Zmiany: Wilk – Banach, Kukułowicz, Pchełka, Górski, Lelek, Strózik, Svec, Pioterczak.

Trener: Ireneusz Pietrzykowski

Wisła Płock: Gostomski – Pacheco, Kun, Hiszpański (75. Szymański), Misiak, Jime (82. Pomorski), Edmundsson, Sekulski (59. Kocyła), Tomczyk, Haglind-Sangre, Salvador (59. Krawczyk).

Zmiany: Gradecki – Pomorski, Kocyła, Famulak, Brzozowski, Krawczyk, Niepsuj, Borowski.

Trener: Mariusz Misiura

Sędziowie: Piotr Rzucidło (Warszawa)