Koczy opuszcza boisko a pojawia się na nim Gordillo.

67

Gol dla Resovii!
Gola strzelił MACIEJ GÓRSKI!

W 67. minucie najskuteczniejszy zawodnik meczu oddał uderzenie na 2:0 z kilkunastu metrów. Przyjezdni nie potrafili zdecydować się na doskoczenie do Macieja Górskiego, więc ten swobodnie przymierzył w kierunku dalszego narożnika w bramce Macieja Krakowiaka.

59

Zawadzki opuszcza boisko a pojawia się na nim Urynowicz.

59

Wasiluk opuszcza boisko a pojawia się na nim Hebel.

55

Toporkiewicz opuszcza boisko a pojawia się na nim Głaz.

53

Mateusz Andruszko napomniany żółtą kartką za przewinienie na przeciwniku.

50

Krystian Szymocha napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

49

Maciej Górski miał możliwość skompletowania dubletu po błędzie Krzysztofa Toporkiewicza. Tym razem uderzenie doświadczonego napastnika było prosto w Macieja Krakowiaka!

41

Bartłomiej Wasiluk napomniany żółtą kartką za przewinienie na Kamilu Koczym.

27

W 27. minucie było ostrzeżenie dla obrony z Rzeszowa. Po dalekim podaniu Kamil Koczy zgarnął piłkę za plecami obrońców Resovii, ale nie dość, że spudłował swoim strzałem, to dodatkowo był na spalonym. Nawet gdyby przymierzył, nie byłoby wyrównania.

18

Mateusz Gawlik napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

7

Resovia nie potrzebowała dużo czasu do zdobycia prowadzenia 1:0. W 7. minucie Maciej Górski główkował z bliska do siatki kaliszan. Doświadczony napastnik sprytnie wbiegł miedzy Bartosza Kielibę i Mateusza Gawlika, po czym dostawił głowę do piłki po dośrodkowaniu Bartłomieja Eizencharta. Skrzydłowy łatwo poradził sobie na boku boiska z Wiktorem Smolińskim.

2:0

finał (1:0)

Powrót do relacji

Gole: 7. Górski, 67. Górski

Kartki:   41. Wasiluk (RES), 50. Szymocha (RES), 81. Górski (RES) – 18. Gawlik (KKL), 53. Andruszko (KKL), 74. Maroszek (KKL)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 6:1. Strzały niecelne: 5:8. Rzuty rożne: 6:7. Spalone: 1:4. Foule: 14:14.

Resovia: Tetyk – Adamski (83. Rębisz), Bondarenko, Szymocha, Pawłas, Kanach (83. Bąk), Wasiluk (59. Hebel), Zawadzki (59. Urynowicz), Pieniążek (83. Kotecki), Eizenchart, Górski.

Zmiany: Gliwa – Hebel, Urynowicz, Kotecki, Bąk, Rębisz, Chuchro.

Trener: Jakub Żukowski

KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Smoliński, Gawlik, Kieliba, Putno (82. Skibicki), Kusiński, J. Staszak, Andruszko (82. W. Staszak), Koczy (70. Gordillo), Toporkiewicz (55. Głaz), Chaciński (70. Maroszek).

Zmiany: Ciołek – Cierpka, Gordillo, Skibicki, W. Staszak, Szymański, Maroszek, Białczyk, Głaz.

Trener: Marcin Woźniak

Sędziowie: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała)