90+7. Nicola ZALEWSKI - 2:3

90+7

Gol dla Polski!
Gola z rzutu karnego zdobył NICOLA ZALEWSKI.

Goooool! Mieliśmy niesamowicie dużo szczęścia, bo to nie był dobrze wykonany rzut karny! Piłka jednak po rękach Gunna wpada do siatki i niesamowicie cieszy się Zalewski! Bohater tego spotkania!

76

76. Scott MCTOMINAY - 2:2

76

Gol dla Szkocji!
Gola strzelił SCOTT MCTOMINAY!

Niestety, mamy remis 2:2. Zagranie z prawej flanki do McTominay'a, który pewnie trafia do bramki po strzale z piątego metra. Bułka nie miał w tej sytuacji nic do powiedzenia.

46

46. Billy GILMOUR - 1:2

46

Gola strzelił BILLY GILMOUR!

Fatalny start drugiej połowy meczu w naszym wykonaniu. Spore niezdecydowanie w naszych szeregach obronnych. Wykorzystał to Gilmour, któremu futbolówka spadła pod nogi na dziewiątym metrze.

44

44. Robert LEWANDOWSKI - 0:2

44

Gola z rzutu karnego zdobył ROBERT LEWANDOWSKI.

Nie myli się kapitan naszej reprezentacji! Pewnie wykorzystał jedenastkę Robert Lewandowski i prowadzimy już 2:0!

8

8. Sebastian SZYMAŃSKI - 0:1

8

Gola strzelił SEBASTIAN SZYMAŃSKI!

Goooool! Obejmujemy prowadzenie! Świetny przechwyt piłki przez Urbańskiego na połowie przeciwnika. Lewandowski do Szymańskiego, który nieatakowany przez rywali zdecydował się na strzał z dwudziestego piątego metra. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki!

2:3

finał (0:2)

Powrót do relacji

Gole: 46. Gilmour, 76. McTominay – 8. S. Szymański, 44. Lewandowski (kar.), 90+7. Zalewski (kar.)

Kartki:   35. Dawidowicz (POL), 52. Zalewski (POL), 83. Slisz (POL)

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 6:6. Rzuty rożne: 2:3. Spalone: 1:2. Foule: 13:18.

Szkocja: Gunn – Ralston, Hanley, McKenna, Robertson – Gilmour (82. Morgan), McLean (72. Doak) – McGinn, McTominay, Christie (71. Gauld) – Dykes (71. Shankland).
Zmiany: Clark – Conway, Souttar, Porteous, Johnston.

Trener: Steve Clark.

Polska: Bułka – Kiwior (46. Walukiewicz), Dawidowicz, Bednarek – Zalewski, Urbański, Zieliński (82. Moder), S. Szymański (82. Slisz), Frankowski – Lewandowski (72. Buksa), Piątek (72. Piotrowski).
Zmiany: Drągowski, Skorupski – Bereszyński, Kamiński, Piątkowski, Świderski, Puchacz.

Trener: Michał Probierz.

Sędziowie: Glenn Nyberg (Szwed).