30.08.2024, 19:05 • Stadion Resovii, Rzeszów • 7. kolejka • Sebastian

Bartłomiej Wasiluk kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtym kartonikiem.

Napomnienie żółtym kartonikiem.

49

Gol dla Resovii!
Gola strzelił BARTŁOMIEJ EIZENCHART!

Przerwa nie ostudziła temperamentów zawodników ofensywnych. Po zaledwie kilku minutach Resovia doprowadziła do remisu 3:3. Miedziowi zachowywali się karygodnie po zdobyciu prowadzenia. Tym razem uderzenie do ich bramki oddał Bartłomiej Eizenchart.

48

Resovia dokonuje zmiany:
Pieniążek opuszcza boisko a pojawia się na nim Eizenchart.

45+1

44

Gol dla Zagłębia!
Gola strzelił PAWEŁ KRUSZELNICKI!

Hat-trick. Co prawda nieklasyczny, ale zawsze hat-trick. Paweł Kruszelnicki z trzema strzałami do bramki Resovii wyłącznie w pierwszej połowie. Miedziowi po raz trzeci na prowadzeniu!

44

Rzut karny dla Miedziowych!

37

Gola strzelił DAWID PIENIĄŻEK!

Już 2:2 w Rzeszowie. Prawdziwa wymiana ciosów w tym pojedynku. Gospodarze ponownie dopadli przeciwnika. Tym razem ekipa Jakuba Żukowskiego jest rozradowana po uderzeniu Dawida Pieniążka.

34

Krystian Szymocha miał w ostatnich minutach możliwość doprowadzenia do remisu. Boczny obrońca Resovii wparował w pole karne przeciwnika, jednak strzelił za wysoko po dośrodkowaniu!

28

I tym razem do wyniku nie wypadało się przyzwyczajać, ponieważ w 28. minucie Paweł Kruszelnicki zdobył gola na 2:1 dla Zagłębia na zakończenie sprawnego kontrataku.

23

Gola strzelił FILIP MIKRUT!

Resovia wyrównała już w 23. minucie, także pozwoliła przeciwnikom nacieszyć się prowadzeniem przez niespełna pięć minut. Akcja bramkowa rzeszowian zakończyła się strzałem na 1:1 Filipa Mikruta.

19

Miedziowi na prowadzeniu po nieco ponad kwadransie meczu! 1:0 dla przyjezdnych w Rzeszowie. Tym razem nie skończyło się na ostrzeżeniu i Paweł Kruszelnicki pokonał swoim strzałem bramkarza!

12

Pierwsze napomnienie żółtym kartonikiem.

11

W początkowym fragmencie spotkania Zagłębie II Lubin miało świetną szansę na pokonanie bramkarza Resovii. Nieomal sytuacja sam na sam z bramkarzem, jednak strzelcowi zabrakło dokładności.

3:3

finał (2:3)

Powrót do relacji

Gole: 23. Mikrut, 37. Pieniążek, 49. Eizenchart – 19. Kruszelnicki, 28. Kruszelnicki, 44. Kruszelnicki (kar.)

Kartki:   12. Buchał (RES), 53. Pawłas (RES), 63. Wasiluk (RES) – 45+1. Dziewiatowski (LB2), 88. . (LB2)

Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 6:6. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 0:3.

Resovia: Tetyk – Szymocha, Wasiluk, Pieniążek (48. Eizenchart), Urynowicz, Adamski, Rębisz, Jaroch, Pawłas, Buchał, Mikrut.

Zmiany: Gliwa – Bondarenko, Mazek, Kotecki, Bąk, Eizenchart, Kanach.

Trener: Jakub Żukowski

Zagłębie II Lubin: Matys – Sochań, Lepczyński, Lipp, Terlecki, Dorożko, Kolanko, Antkiewicz, Kruszelnicki, Moczyński, Dziewiatowski.

Zmiany: Slobodzian – Frankowski, Droździk, Kubacki, Gregorski, Gruszecki, Urbański.

Trener: Paweł Sochacki