Betclic 2. Liga

KKS 1925 Kalisz – Zagłębie Sosnowiec

1:2

finał (1:0)

25.08.2024, 19:35 • Stadion Miejski, Kalisz • 6 • 6. kolejka • Norbert Czajkowski

BETFAN: 2.83 3.25 2.39

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje. (21:30:27)

Piłkarze Zagłebia Sosnowiec pozbierali się po kompletnie bezbarwnej pierwszej połowie i za sprawą skuteczności Kamila Bilińskiego wyrwali 3 punkty.
Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
Strzały celne: 2:5. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 2:0. Foule: 12:13.

90+3

90+3

Toporkiewicz rzucił wprost w bramkarza.

90+3

Ostatnia szansa na remis – wrzut z autu na wysokości pola karnego.

90+2

Długa piłka od Kieliby ląduje w rękawicach Siuty.

90+1

Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje J. Staszak (KKS 1925 Kalisz)!

90+1

Rozpędzony Uchnast został zatrzymany wślizgiem przez Jakuba Staszaka, a to może oznaczać tylko jedno...

90

3 minuty czasu doliczonego.

90

Efektowny rajd Agbora, ale ostatecznie trochę przekombinowany.

89

Świetne zachowanie Mularczyka, który zastawił się i wymusił faul.

89

Zagrożenie chwilowo oddalone.

88

Sosnowiczanie ponownie ratują się wybiciem za linię końcową.

88

Było groźnie, goście z trudem wybili na aut.

88

Agbor wybija na rzut rożny.

87

KKS w końcu ma rzut wolny na połowie rywala. Wydaje się, że stałe fragmenty to ostatnia nadzieja gospodarzy.