Betclic 2. Liga

Polonia Bytom – Resovia

3:1

finał (2:1)

24.08.2024, 15:45 • Stadion im. Edwarda Szymkowiaka, Bytom • 6 • 6. kolejka • Sebastian

BETFAN: 1.73 3.8 4.15

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:43:21)
Posiadanie piłki: 41% : 59%.
Strzały celne: 7:4.
Strzały niecelne: 5:11.
Rzuty rożne: 5:4.
Spalone: 4:1.
Foule: 13:15.
Polonia Bytom lepsza niż Resovia w sobotnim meczu na najniższym szczeblu centralnym. Osłabienie nie przeszkodziło gospodarzom ustalić wyniku spotkania na 3:1.

90+6

90+4

Radzą sobie gospodarze z dośrodkowaniami.

90+3

Ostatnie ataki tego spotkania.

90+1

Resovia dokonuje zmiany:
Pawłas opuszcza boisko a pojawia się na nim Kotecki.

90+1

Kornel Rębisz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90

Minimum pięć doliczonych minut.

88

Ile doliczonych minut od sędziego?

87

Jeszcze próbują przyjezdni, jednak chyba zeszło z nich powietrze po golu.

86

Sytuacja Resovii stała się katastrofalna, ponieważ spotkanie powoli dobiega końca.

85

Gol dla Polonii!
Gola strzelił KAMIL WOJTYRA!

Gra w dziesięciu nie przeszkodziła gospodarzom w podwyższeniu prowadzenia na dwubramkowe. Dublet Kamila Wojtyry, który wyrasta na najważniejszego zawodnika spotkania!

84

Kanach opuszcza boisko a pojawia się na nim Pieniążek.

82

Będzie jeszcze zmiana w zespole z Rzeszowa.

81

Drużyna gości ruszyła na połowę przeciwnika większą liczbą piłkarzy. Zrobiło się niebezpiecznie, ale zdążyli powrócić na czas gospodarze trwającego spotkania.

80

Przyjezdni denerwują się z powodu nieskuteczności w atakach na połowie przeciwnika.

78

Seria dośrodkowań wykonana w kierunku bramki niedoświadczonego Axela Holewińskiego.

77

Polonia Bytom niezmiennie na jednobramkowym prowadzeniu.

3:1

finał (2:1)

Powrót do relacji

Gole: 15. Wypart, 29. Wojtyra, 85. Wojtyra – 23. Urynowicz

Kartki:   26. Pawłas (RES), 72. Buchał (RES), 74. Kanach (RES), 90+1. Rębisz (RES)   55. Szywacz (BYT)

Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 5:11. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 4:1. Foule: 13:15.

Polonia Bytom: Holewiński – Michalski, Piekarski, Szywacz, Szymusik, Łabojko (72. Steblecki), Gajda, Wypart (64. Stefański), Szumilas (58. Ściślak), Andrzejczak (58. Konieczny), Wojtyra.

Zmiany: Szymkowiak – Ściślak, Kwiatkowski, Stefański, Steblecki, Żabiński, Bedronka, Konieczny, Siudak.

Trener: Łukasz Tomczyk

Resovia: Tetyk – Szymocha, Wasiluk, Mazek (46. Matuszewski), Urynowicz, Adamski (73. Pieniążek), Bąk (46. Rębisz), Jaroch (69. Mikrut), Pawłas (90. Kotecki), Buchał, Kanach (84. Pieniążek).

Zmiany: Gliwa – Bondarenko, Czapniewski, Pieniążek, Kotecki, Matuszewski, Rębisz, Mikrut.

Trener: Jakub Żukowski

Sędziowie: Damian Gawęcki (Kielce)