1:1

finał (0:1)

21.07.2024, 12:00 • Stadion im. Kazimierza Górskiego, Płock • Runda 1 • Adam Ka

BETFAN: 1.37 4.75 7.7

To już wszystko na dziś jeśli chodzi o piłkarskie wrażenia na Mazowszu, gdzie padł bramkowy remis 1:1 mimo większej ilości okazji stworzonych przez gospodarzy, którzy do końca walczyli o pełną pulę. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie z całego serca za wspólnie spędzony czas i razem przeżywane emocje. Jednocześnie zachęcam wszystkich do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę każdemu dobrej niedzieli i udanego wejścia w nowy tydzień. Do następnego! (14:02:39)

90+5

Walczą do samego końca jedni i drudzy. Gra już teraz jest mocno otwarta, ale to jako ostatni piłkę posiadają kołobrzeżanie szukający swojej okazji w ataku.

90+4

Jime posyła dochodzącą piłkę w pole karne Kotwicy w kierunku Borowskiego, ale 17-letni napastnik nie sięga futbolówki w tej akcji i ta opuszcza ze spokojem boisko.

90+3

Za niesportowe zachowanie ukarany jeszcze przez arbitra tego meczu na ławce rezerwowych bośniacki zawodnik płockiej Wisły Bojan Nastić.

90+3

Centra z lewej flanki Dominika Kuna w kierunku Dawida Kocyły, ale tam dobrze podwoili w obronie goście i przerwali to zagranie. Futbolówka trafiła jeszcze do Hiszpańskiego, który huknął ile sił z powietrza, ale trafił w dobrze ustawionego defensora "Kotwy".

90+2

Długa piłka grana w pole karne płocczan, ale tam dobrze asekurowany w swojej interwencji Maciej Gostomski pewnie chwyta futbolówkę na pograniczu "16".

90+1

Na połowie boiska strata piłki przez zawodnika Wisły i natychmiastowy faul, który ma na celu przerwać jakiekolwiek zagranie ze strony Kotwicy.

90

Pochodzący z Gliwic sędzia główny tego spotkania Leszek Lewandowski dolicza do regulaminowego czasu tego meczu pięć minut.

90

Na moment zrobiło się gorąco pod bramką Wisły, bo na dalszy słupek dobre dośrodkowanie od Kosakiewicza otrzymał Kozajda, który dołożył nogę i uderzył nieznacznie obok bramki gospodarzy.

89

Hiszpan Jime starł się z Bośniakiem Petroviciem i zdecydowanie tutaj mamy faul zawodnika Wisły Płock. Otrzymał jeszcze żółty kartonik hiszpański piłkarz i będzie dogodna sytuacja z rzutu wolnego dla gości z Kołobrzega.

87

Kotwica Kołobrzeg dokonuje zmiany:
Marcel Bykowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Leon Ziętek.

86

Szarżował prawą stroną boiska Aleksander Biegański, który najpierw powalił na murawę Ksawerego Kukułkę, a następnie Andriasa Edmundssona. Wznowią grę "Nafciarze" od rzutu wolnego.

85

Wisła Płock dokonuje zmiany:
Łukasz Sekulski opuszcza boisko a pojawia się na nim Bartosz Borowski.

84

Obraz gry, który obserwujemy, czyli znacząca przewaga Wisły, która częściej jest przy piłce i atakuje bramkę powinien już raczej utrzymać się do samego końca. Ten remis jest zdecydowanie bardziej cenny dla gości aniżeli dla gospodarzy.

83

Dośrodkowanie futbolówki z narożnika boiska i mamy faul w ataku w wykonaniu Wisły na Tomaszu Wełnie. Ucierpiał w tym starciu stoper Kotwicy Kołobrzeg, a inny z graczy przyjezdnej ekipy ma jeszcze w dodatku problemy mięśniowe.

82

Nie przynosi gospodarzom zbyt wiele ten stały fragment gry. Po chwili jeszcze ucierpiał w obronie Marcel Bykowski, ale nie ma mowy o faulu, a jest kolejny róg dla płocczan.

1:1

finał (0:1)

Powrót do relacji

Gole: 48. Famulak – 13. Cywiński

Kartki:   11. Pomorski (PLO), 19. Edmundsson (PLO), 27. Famulak (PLO), 53. Niepsuj (PLO), 75. Szymański (PLO), 89. Jime (PLO), 90+3. Nastić (PLO) – 18. Kozajda (KTW)

Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 2:1. Foule: 24:9.

Wisła Płock: Gostomski – Niepsuj (57. Hiszpański), Misiak, Szymański, Edmundsson, Brzozowski (67. Kukułka) – Kun, Pomorski, Famulak (67. Jime) – Lewandowski (57. Kocyła), Sekulski (C) (85. Borowski).

Zmiany: Gradecki – Nastić, Tomczyk, Westermark.

Trener: Mariusz Misiura.

Kotwica Kołobrzeg: Kozioł – Kosakiewicz (C), Kozajda, Wełna, Polak – Kreković (72. Biegański), Oliveira, Petrović, Cywiński (64. Kort), Bykowski (87. Ziętek) – Kozłowski (72. Jonathan).

Zmiany: Krzepisz – Dampc, Trojnarski, Witasik, Madembo.

Trener: Ryszard Tarasiewicz

Główny: Leszek Lewandowski (Gliwice).
Liniowi: Rafał Brieger – Michał Pierściński.
Techniczny: Filip Kaliszewski.
VAR: Łukasz Karski.
AVAR: Marcin Boniek.