Liga Narodów kobiet

Polska – Turcja

3:2

finał (20:25, 25:22, 25:20, 19:25, 15:11)

21.06.2024, 15:30 • Stadium Huamark, Bangkok (Tajlandia) • Ćwierćfinał • Adam Ka

To już koniec siatkarskich emocji na dziś. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie z całego serca za wspólne przeżywanie wrażeń i razem spędzony czas. Jednocześnie zachęcam do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Teraz zostaje mi życzyć udanego piątkowego wieczoru i do następnego! (17:42:56)

Koniec meczu

15:11

Ależ zerwała atak po prostej w aut na lewej stronie siatki rezerwowa turecka przyjmująca Tuğba İvegin i wysoko nad blokiem szybuje to zagranie. 15:11 w partii piątej i 3:2 w całym meczu zwyciężą reprezentacja Polski. Tym samym biało-czerwone po tym jakże ciekawym meczu meldują się w półfinale siatkarskiej Ligi Narodów kobiet 2024, gdzie zmierzą się z kadrą Włoch!

14:11

Mamy piłki meczowe, bo Martyna Czyrniańska kończy bardzo długą wymianę świetnym obiciem piłką bloku rywalek w aut na lewej flance!

13:11

Ależ ulga dla biało-czerwonych chociaż na moment po udanej akcji w ofensywie na koncie Malwiny Smarzek.

12:11

Będzie nerwowo w końcówce tego meczu, bo w akcji na prawej stronie siatki przez blok rywalek przedziera się w boisko Vargas.

12:10

Melissa Vargas po tej przerwie atakuje bezproblemowo i bezbłędnie.

12:9

Bierze pierwszy czas na żądanie w secie piątym tego meczu włoski trener polskiej kadry siatkarek Stefano Lavarini.

12:9

Prawa flanka i kończy atak po przekątnej w narożniku parkietu Vargas.

12:8

Nie poddają się Turczynki do końca grając o każdy możłiwy punkt w tym secie.

12:7

Jeszcze raz w tym starciu blokowana Melissa Vargas w ataku na prawej flance. 12:7 prowadzą biało-czerwone w tym jakże kluczowym momencie piątego seta.

11:7

Ebrar Karakurt popełnia błąd na zagrywce.

10:7

W dużym zamieszaniu punktuje atakiem z nieprzygotowanej pozycji na środku Dündar.