FOGO Futsal Ekstraklasa

Legia Warszawa – Rekord Bielsko-Biała

2:6

finał (1:3)

24.04.2024, 20:00 • Hala przy Gładkiej, Włochy • Info o zminach stanu (Sebastian)

Przekonujące zwycięstwo zawodników Rekordu Bielsko-Biała, którzy po przerwie okazali się również o dwa gole lepsi niż gospodarze i ostatecznie zatriumfowali 6:2. (21:35:09)

40

40

Gol dla Rekordu!
Gola strzelił ARTUR POPŁAWSKI!.

37

Żółtą kartką upomniany Mikołaj Zastawnik (Rekord Bielsko-Biała).

35

Żółtą kartką upomniany Juan Casillas (Legia Warszawa).

35

Gol dla Legii!
Gola strzelił MAIA MONTEIRO!.

26

Żółtą kartką upomniany Andre Luiz (Legia Warszawa).

25

Gola strzelił MICHAL SEIDLER!.

23

Gola strzelił MATHEUS FERREIRA!.

21

Pierwsza połowa dla Rekordu Bielsko-Biała, który jest na prowadzeniu 3:1, choć jako pierwszy w tym meczu stracił gola.

20

16

Gola strzelił MICHAŁ KUBIK!.

14

Gola strzelił GUSTAVO!.

14

Żółtą kartką upomniany Nuno Chuva (Legia Warszawa).

9

Żółtą kartką upomniany Michal Seidler (Rekord Bielsko-Biała).

9

3

2:6

finał (1:3)

Gole: 3. Maia Monteiro, 35. Maia Monteiro – 9. Seidler, 14. Gustavo, 16. Kubik, 23. Ferreira, 25. Seidler, 40. Popławski

Kartki:   14. Nuno Chuva (LEG), 26. Luiz (LEG), 35. Casillas (LEG) – 9. Seidler (BIE), 37. Zastawnik (BIE)

Legia Warszawa: Casillas, Warszawski, Sobków, Świątkowski – Gajek, Andre Luiz, Klaus, Pinto, Monteiro, Pikiewicz, Grzyb, Chuva, Storożuk, Milewski, Davidson.

Trener: Mariusz Milewski

Rekord Bielsko-Biała: Pawlus, Mijas, Iwanek, Florek, Nawrat – Górkiewicz, Ptak, Lutecki, Zastawnik, Matheus, Gustavo, Popławski, Budniak, Rakić, Sadlik, Wykręt, Kaźmierczak, Madeja, Gołąbek, Marek, Kubik, Seidler, Korołyszyn.

Trener: Jesus Lopez Garcia