2:3

finał (0:1)

30.03.2024, 18:00 • Hala sportowa, Przemyśl • Info o zminach stanu (Adam Ka)

Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i razem przeżywane emocje. Tym samym zachęcam do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych i do usłyszenia! (19:54:44)

Ta wygrana wyjazdowa ekipy z Leszna w ostatnich kilkudziesięciu sekundach gry daje im awans na 4. pozycję w tabeli FOGO Futsal Ekstraklasy sezonu 2023/2024. Ciekawe spotkanie w Przemyślu, gdzie miejscowy Eurobus przegrywa ostatecznie 2:3 już za nami!

40

39

Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
Gola strzelił JOSÉ LUIS TANGARIFE!.

38

Żółtą kartką upomniany (GI Malepszy Arth Soft Leszno).

32

Zespół Eurobus właśnie zdobył gola!
Gola z rzutu karnego zdobył DAMIAN DEMSKI!

30

Żółtą kartką upomniany Daniel Gallego Garcia (GI Malepszy Arth Soft Leszno).

29

Żółtą kartką upomniany Jakub Molicki (GI Malepszy Arth Soft Leszno).

27

Gola strzelił DANIEL GALLEGO GARCIA!

25

Żółtą kartką upomniany Jakub Kąkol (GI Malepszy Arth Soft Leszno).

25

Żółtą kartką upomniany Bruninho (Eurobus Przemyśl).

24

Żółtą kartką upomniany Oleksandr Kolesynkov (GI Malepszy Arth Soft Leszno).

23

Gola strzelił SEBASTIAN PAWLAK!

22

Żółtą kartką upomniany Ricardo Fernandes (Eurobus Przemyśl).

21

20

Pierwsze dwadzieścia minut rywalizacji w Przemyślu na korzyść gości z Leszna, którzy prowadzą wynikiem skromnie wynikiem 1:0. Liczymy oglądać więcej trafień po przerwie.