Orlen Wisła Płock – Paris Saint-Germain HB

26:30

finał (12:13)

28.03.2024, 20:45 • Orlen Arena, Płock • 1/8 finału • Adam Ka

Za tydzień rewanż w Paryżu, ale na dziś to już koniec emocji w rywalizacji szczypiornistów polskich i francuskich. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za razem spędzone chwile i przeżywane wspólnie emocje. Zachęcam tym samym do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę spokojnej nocy i Wesołych Świąt Wielkanocnych. Do następnego! (22:26:52)

Koniec meczu. (26:30)

60

Francuz Prandi zdołał jeszcze dopiąć swego celnym rzutem w ostatnich sekundach gry. (26:30)

60

Hiszpan Abel Serdio ukarany trzeci raz dwoma minutami, co sprawia, że w efekcie ogląda on czerwoną kartkę! (26:29)

60

Drugi timeout w tej połowie spotkania wykorzystuje hiszpański szkoleniowiec PSG Raúl González Gutiérrez.

60

Słoweniec Miha Zarabec zdołał jeszcze trafić do bramki w sprawnej kontrze. (26:29)

59

Fazekas pewnie wbiega pod 7. metr i trafia. (25:29)

59

Sprawnie odpowiada w ofensywie celnym rzutem Kamil Syprzak. (24:29)

58

58. Lovro MIHIĆ - 24:28

58

Wysoko z lewej strony wyskoczył do góry Lovro Mihić i Chorwat wytrzymał bramkarza rywali do końca, ale w końcu rzucił i trafił celnie do bramki. (24:28)

57

Teraz z kolei szkoleniowiec Orlen Wisły Płock Hiszpan Xavier Sabaté zwołuje swoją drużynę na timeout.

57

Niecelny rzut wykonuje teraz duński szczypiornista Henrik Toft Hansen. (23:28)

56

Dobre wykonanie rzutu karnego przez Mathieu Grebille. (23:28)

55

Duński bramkarz PSG kapitalnie w defensywie po rzucie Krajewskiego! (23:27)

54

Rubén Marchán ze skuteczną próbą w akcji ofensywnej i utrzymują swoją przewagę czterech oczek goście. (23:27)

54

Hiszpański szkoleniowiec Paris Saint-Germain HB Raúl González Gutiérrez przerywa ten mecz prosząc o czas dla swojego zespołu.