28.10.2021, 14:00 • Stadion Miejski, Skolwin • 1/16 finału • Sebastian

Strzały niecelne: 0:9.
Rzuty rożne: 1:7.
Spalone: 2:2.
Faule: 23:17.
Legia Warszawa pozostaje w walce o Fortuna Puchar Polski. Druga połowa meczu była mało widowiskowa. Świt Skolwin miał jedną szansę na doprowadzenie do remisu po wrzutce z rzutu wolnego, ale przyjezdni utrzymali prowadzenie 1:0 zdobyte przed przerwą.

90+5

90+3

Piłka w bezpiecznej dla Legii Warszawa odległości od bramki Cezarego Miszty.

90+1

Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Emreli, na boisku pojawia się Włodarczyk.

90

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

88

Jeszcze awantura i musi interweniować sędzia Dominik Sulikowski.

87

Ostatnie szanse wyczerpanych już tym meczem skolwinian na doprowadzenie do remisu.

85

Zmiana w drużynie Świt Skolwin: z boiska schodzi Bil, na boisku pojawia się Żukowski.

84

Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Ciepiela, na boisku pojawia się Celhaka.

83

Dawid Kisły napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko koła środkowego.

80

Bartosz Slisz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

78

Jakub Kuzko napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

76

Beznadziejne wykonanie rzutu rożnego przez skolwinian i piłka przeleciała ponad wszystkimi głowami.

75

Zmiana w drużynie Świt Skolwin: z boiska schodzi Wojdak, na boisku pojawia się Potoczny.

72

Tym razem płaskie dogranie z prawego skrzydła poskromione przez Przemysława Matłokę.

71

Nędzne wykonanie rzutu wolnego i dośrodkowana piłka poleciała prosto w rękawice Cezarego Miszty.

0:1

finał (0:1)

Gole: 35. Rose

Kartki:   44. Krawiec (SSK), 48. Baranowski (SSK), 78. Kuzko (SSK), 83. Kisły (SSK) – 49. Lopes (LEG), 70. Jędrzejczyk (LEG), 80. Slisz (LEG)

Posiadanie piłki: 42 % : 58 %.
Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 0:9. Rzuty rożne: 1:7. Spalone: 2:2. Foule: 23:17.

Świt Skolwin: Matłoka – Kisły, Kuzko, Baranowski, Bil (85. Żukowski), Białczyk, Ładziak (64. Mach), Wojdak (75. Potoczny), Krawiec (46. Nagórski), Kapelusz, Wojtasiak.

Zmiany: Szulc – Żukowski, Potoczny, Nagórski, Mach, Bajkiewicz, Żulpo, Michułka, Prostak.

Legia Warszawa: Miszta – Jędrzejczyk, Wieteska, Rose (67. Kisiel), Johansson, Ciepiela, Slisz, Ribeiro, Kastrati (46. Lopes), Emreli (90. Włodarczyk), Muci (46. Luquinhas).

Zmiany: Tobiasz – Celhaka, Lopes, Skibicki, Włodarczyk, Kisiel, Luquinhas.

Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk)