Skra Częstochowa – Śląsk II Wrocław

2:0

finał (0:0)

07.03.2021, 13:00 • Stolzle Stadion, Częstochowa • 20. kolejka • Jan Starzomski

Skra po zdecydowanie lepszej od przeciwnika grze w drugiej połowie wygrywa 2:0. Bramki zdobyli Pietraszkiewicz i Gołębiowski. (14:48:18)

90+2

90

Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Napora, na boisku pojawia się Cheliński.

90

Zagramy jeszcze dwie minuty.

90

Sam na sam z Budzyńskim był Warnecki – góra bramkarz gości!

89

Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław: z boiska schodzi Boruń, na boisku pojawia się Konstanty.
Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław: z boiska schodzi Krocz, na boisku pojawia się Jakubiak.

87

Uderzenie w boczną siatkę bramki gości.

86

Zawodnicy Skry reklamowali rękę w polu karnym, sędzia wskazuje jednak na rzut rożny.

85

Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Głębiowski, na boisku pojawia się Warnecki.

83

Zawodnik Skry utrudniał rozpoczęcie gry przeciwnikowi od rzutu wolnego.

83

Żółtą kartkę otrzymuje Gołębiowski (Skra Częstochowa).

81

Indywidualna akcja Kotowicza na środku boiska, przedryblował dwóch zawodników Skry, podał – jego kolega stracił piłkę.

80

Takie rzeczy rzadko się zdarzają – jednocześnie sfaulowany zostali dwaj zawodnicy Skry: Gołębiowski i Pietraszkiewicz.

78

Graj szybciej! Krzyczy do swojego zawodnika trener Śląska. Coraz mniej czasu na wyrównanie, pamiętajmy, że goście tracą dwie bramki.

76

Akcja Skry, wiele spokojnych podań na połowie Śląska. Gospodarze zwalniają tempo.

74

Śląsk próbuje, wysoko atakuje, ale bez strzałów.

73

Uderzenie Łyszczarza spoza pola karnego dwa metry obok słupka.

72

Próbuje odpowiedzieć Śląsk ale wiatr już tak nie pomaga jak pomagał Skrze w pierwszej połowie, piłka w rękach Biegańskiego. Zamiast wiatru mamy teraz mróz.

71

Gol dla Skry!
Świetnie podanie Milasiusa na piąty metr do GOŁĘBIOWSKIEGO, który dokłada nogę i uderza pod interweniującym Budzyńskim.

2:0

finał (0:0)

Gole: 51. Pietraszkiewicz, 71. Głębiowski

Kartki:   83. Gołębiowski (SKC) – 24. Mackowiak (SL2)

Skra Częstochowa: Biegański – Mesjasz, Nocoń, Brusiło, Sadowski, Gołębiowski (85' Warnecki), Napora (90' Cheliński), Noiszewski (46' Milasius) , Niedbała (46' Pietraszkiewicz) , Olejnik, Wojtyra (67' Klisiewicz)
Zmiany: Kos – Holik, Smykowski, Kvenstar

Śląsk II Wrocław: Budzyński – Kotowicz, Boruń (89' Konstanty), Bergier, Młynarczyk, Krocz (89' Jakubiak), Maćkowiak, Łyszczarz, Poprawa, Bukowski, Fediuk (65' Michalski)
Zmiany: Tysiak – Trepczyński, Gryglak

Sędziowie: Robert Marciniak – Kraków