0:2

finał (0:1)

06.03.2021, 17:00 • Stadion Miejski, Katowice • 20. kolejka • Damian Apostolski

Posiadanie piłki: 69 % : 31 %.
Strzały na bramkę: 3:3. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 0:2. Faule: 13:18. (18:58:29)
Hutnik wygrywa w Katowicach! Jest to na pewno niespodzianka biorąc pod uwagę, że mierzył się dzisiaj lider z ostatnią drużyną. Goście objęli prowadzenie w pierwszej połowie. O ile pierwsza część spotkania była dość wyrównana z lekkim wskazaniem gospodarzy, o tyle druga połowa to dominacja GKS-u, który grał niemal całą połowę z przewagą jednego gracza. Na niewiele się to jednak zdało, bowiem dobrze w defensywie zagrali zawodnicy z Krakowa, którzy dowieźli do końca zwycięstwo zdobywając jeszcze drugiego gola w ostatniej akcji spotkania.

90+5

90+5

Gol dla Hutnika!
Nieporozumienie pomiędzy Wojciechowskim, a Mrozkiem wykorzystuje KAMIL SOBALA, który pakuje piłkę do pustej bramki.

90+3

Figiel gubi piłkę na swojej połowie. Zmorzyński dograł w pole karne, ale z bliskiej odległości nie trafia Sobala.

90+2

Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Świątek, na boisku pojawia się Jaklik.

90+1

Żółtą kartkę otrzymuje Pavlas (GKS Katowice).

90

4 minuty doliczone do tego spotkania.

88

Kolejna groźna akcja pod bramką gości. Jędrych z bliskiej odległości uderza obok bramki.

87

Zamieszanie w polu karnym gości. Ucierpiał tam Smuga, który teraz leży na murawie.

85

Katowiczanie rozpaczliwymi akcjami próbują zdobyć bramkę. Pomimo gry w 10 goście dobrze radzą sobie w obronie.

84

Smug radzi sobie z dośrodkowaniem Błąda.

83

Żółtą kartkę otrzymuje Jodłowski (Hutnik Kraków).

81

Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Sanocki, na boisku pojawia się Kurbiel.
Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Pavlas.

79

Faulowany Sobala na połowie boiska.

78

Kościelniak faulowany na połowie rywala.

76

Żółtą kartkę otrzymuje Jędrych (GKS Katowice).

75

W odpowiedzi głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła uderzał Kozłowski. Strzał napastnika gospodarzy mija bramkę.

74

Z kontrą wyszli goście. Zza pola karnego mocno uderzył Kędziora. Piłka na szczęście dla miejscowych przelatuje nad poprzeczką.

0:2

finał (0:1)

Powrót do online

Gole: 13. Kitliński, 90+5. Sobala

Kartki:   33. Figiel (KAT), 53. Kołodziejski (KAT), 76. Jędrych (KAT), 90+1. Pavlas (KAT) – 44. Stawarczyk (HUT), 70. Sobala (HUT), 83. Jodłowski (HUT)   53. Hafez (HUT)

Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 0:2. Foule: 13:18.

GKS Katowice: Mrozek – Wojciechowski, Jędrych, Kołodziejski, Rogala – Kiebzak (40 Sanocki, 81. Kurbiel), Jaroszek (61. Urynowicz) , Figiel, Błąd, Woźniak (61. Kościelniak) – Kozłowski (81. Pavlas).

Zmiany: Królczyk – Janiszewski, Broda, Sanocki, Urynowicz, Kurbiel, Grychtolik, Kościelniak, Pavlas.

Hutnik Kraków: Smug – Ozimek, Kędziora, Stawarczyk, Wojcinowicz, Zmorzyński – Świątek, Drąg, Linca (65. Jodłowski) – Hafez, Kitliński (65. Sobala ).

Zmiany: Dul – Jaklik, Sobala, Bełczowski, Tetych, Bernal, Handzlik, Olszewski, Jodłowski.

Sędziowie: Damian Krumplewski – Piotr Szubielski, Marcin Jakowenko