Menu

Hokej

Kontinental Hockey League

Severstal Czerepowiec – HK CSKA Moskwa

0:3

koniec (0:0, 0:2, 0:1)

23.02.2021, 15:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • Info o zmianach wyniku
Pełna relacja na żywo w języku czeskim na onlajny.com

Koniec meczu. (17:15:35)

59:35

Gol dla CSKA!
Strzelcem bramki MAXIM ŠALUNOV. Asysta Maxim Mamin.

48:20

Kara dla HK CSKA Moskwa (Konstantin Okulov – 2 min., przeszkadzanie).
Kara dla Severstal Czerepowiec (Shawn Lalonde – 2 min., uderzanie).

42:50

Kara dla Severstal Czerepowiec (Daniil Vovčenko – 2 min., rzucenie na bandę).

40:01

Trzecia tercja rozpoczęta.

40:00

Druga tercja skończona.

39:33

39:33 Sergej Andronov (MOS) - 0:2

39:33

Gol dla CSKA!
Strzelcem bramki SERGEJ ANDRONOV. Asysta Pavel Karnauchov.

38:55

Kara dla Severstal Czerepowiec (Kirill Adamčuk – 10 min. kara indywidualna, niesportowe zachowanie).

35:02

35:02 Nikita Korosteljov (MOS) - 0:1

35:02

Gol dla CSKA!
Strzelcem bramki NIKITA KOROSTELJOV. Asysta Andrej Světlakov.

29:49

Kara dla Severstal Czerepowiec (David Dumbadze – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).

21:11

Kara dla HK CSKA Moskwa (Pavel Karnauchov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).

20:01

Druga tercja rozpoczęta.

20:00

Pierwsza tercja skończona.

11:35

Kara dla Severstal Czerepowiec (Michal Tichonov – 2 min., zahaczanie).

00:01

Mecz się właśnie rozpoczął.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Severstal Czerepowiec – HK CSKA Moskwa

0:3

koniec (0:0, 0:2, 0:1)

Wróć do online

Bramki i asysty: 36. Korosteljov (Světlakov), 40. Andronov (P. Karnauchov), 60. Šalunov (Mamin)

Severstal Czerepowiec: Šugajev (Šostak) – Khabarov, Vittasmäki, Kudako, Makejev, Adamčuk, Lalonde (A), M. Tichonov – J. Morozov, Berglund, Liška – Petunin, Kodola, Vovčenko (A) – Kapustin, Jo. Nättinen, Geraskin (C) – Guslistov, A. Alexejev, Dumbadze – Kazakov.

HK CSKA Moskwa: Lars Johansson (Šaryčenkov) – Ar. Sergejev, Dahlbeck, Gilmour, Rykov, M. Robinson (A), Blažijevskij, Ibragimov – P. Karnauchov, Andronov (C), Sošnikov – Okulov, Šalunov, Mamin – Leipsic, Loktionov, Slepyšev (A) – Sorkin, Světlakov, Korosteljov – Afanasjev.

Sędziowie: Olenin, Hribik – Ivanov, Sivov

Match log
1.tercja
11:35 CER 2 M. Tichonov, zahaczanie
Po 1.tercji
2.tercja
21:11 MOS 2 P. Karnauchov, spowodowanie upadku przeciwnika
29:49 CER 2 Dumbadze, opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska
35:02 MOS 0:1 Korosteljov (Světlakov)
38:55 CER 10 Adamčuk, niesportowe zachowanie
39:33 MOS 0:2 Andronov (P. Karnauchov)
Po 2.tercji
3.tercja
42:50 CER 2 Vovčenko, rzucenie na bandę
48:20 MOS 2 Okulov, przeszkadzanie
CER 2 Lalonde, uderzanie
59:35 MOS 0:3 Šalunov (Mamin)
Koniec