9:1

finał (4:0)

24.10.2020, 18:00 • Hala Widowiskowo Sportowa, Lubawa • 9. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:35:56)
Czy trzeba cokolwiek dodawać to wyniku końcowego? 9:1 to absolutna demolka przyjezdnych. Brawa dla Constractu Lubawa, który bezlitośnie wypunktował przeciwnika i odniósł efektowne zwycięstwo na poprawę samopoczucia po porażce w Bielsku-Białej. LSSS Team Lębork nie zaprezentował nic ciekawego i to delikatne podsumowanie.

40:00

38:55

Gol dla Constractu!
Strzelcem bramki PAWEŁ OSSOWSKI.

Robią co chcą na połowie przeciwnika gospodarze. Nie potrafią nawet przeciwstawić się momentami banalnie wyglądającym atakom Constractu Lubawa przyjezdni. Raz po raz piłka ląduje w siatce. Paweł Ossowski ze swoim golem.

36:55

Przerwa na żądanie trenera gości.

36:54

Strzelcem bramki SEBASTIAN GRUBALSKI.

Jeszcze raz piłka trafiła do odpowiednio ustawionego Sebastiana Grubalskiego, który tym samym skompletował hat-tricka. Beznadziejna postawa przyjezdnych w defensywie i musi być za to odpowiednio wysoka kara.

36:34

Odbudowana zaliczka przez gospodarzy. Sebastian Grubalski wyrasta na najważniejszego zawodnika w drugiej połowie spotkania. Dużo uderzeń tego futsalisty po przerwie, a dwa z nich zakończyły się lądowaniem piłki w siatce.

36:00

Sebastian Grubalski potężnie huknął na bramkę przyjezdnych i po raz drugi w krótkim okresie futsalówka zatrzymała się na słupku w bramce LSSS Teamu Lębork.

35:40

Uciekła piłka rozgrywającym ją gospodarzom. Constract Lubawa nie zachował czystego konta w tym meczu i po stracie gola postanowił ponownie zaatakować.

34:10

Krótka przerwa w grze była spowodowana bolesnym dla obu zawodników zderzeniem w centrum boiska.

33:48

Gol dla Teamu Lębork!
Strzelcem bramki MATEUSZ MADZIĄG.

To na razie honorowe trafienie przyjezdnych. Powalczyli jeszcze futsaliści w Lęborka, a sposób na pokonanie swoim uderzeniem dotychczas nieomylnego Imanola Chaveza Dariasa znalazł Mateusz Madziąg.

33:10

Mateusz Łożyński miał ochotę na strzelenie kolejnego gola po podaniu od Martinsa. Futsalówka po uderzeniu dotychczas autora ostatniego trafienia uderzyła w zewnętrzną część słupka. Było to wyraźnie słychać w hali bez publiczności.

32:10

Zaplątali się gospodarze w polu bramkowym przeciwnika i tym razem nie udało im się oddać skutecznego uderzenia.

30:30

Druga połowa za półmetkiem i widać gołym okiem, że konfrontacja jest rozstrzygnięta. Rozpoczęły się już eksperymenty personalna w obu drużynach. Dostają swoje szanse futsaliści wprowadzeni z ławki rezerwowych zamiast liderów.

29:15

Puszczają nerwy zawodnikom. Pedro Henrique oraz Eric Tabares napomniani solidarnie żółtymi kartkami za przepychankę po gwizdku sędziego.

27:50

Piłka przeturlała się blisko linii bramkowej Constractu Lubawa po niebezpiecznym strzale. Nie dość, że gospodarze prezentują wyższe umiejętności, to jeszcze na dodatek sprzyja im szczęście.

26:30

Mieli w tym meczu dobry fragment przyjezdni, ale aktualnie tylko od czasu do czasu podrywają się do niebezpiecznego ataku. Przed momentem podanie Lucasa Bonifacio zostało przecięte przez aktywnego na przedpolu Imanola Chaveza Dariasa.

25:25

Strzelcem bramki MATEUSZ ŁOŻYŃSKI.

W takim tempie wynik tego spotkania zakręci się blisko dwucyfrowego. Mateusz Łożyński przyłączył się do kanonady swojego zespołu, a LSSS Team Lębork już wyraźnie zdemobilizowany i bez pozbawiony animuszu.

24:25

Druga połowa pod znakiem nieustannych fauli z przyjemnym dla Constractu Lubawa przerywnikiem w postaci gola Sebastiana Grubalskiego.

9:1

finał (4:0)

Gole: 3. Kriezel, 11. Pedrinho, 12. Raszkowski, 17. Henrique, 24. Grubalski, 26. Łożyński, 37. Grubalski, 37. Grubalski, 39. Ossowski – 34. Madziąg

Kartki:   30. Henrique (CON) – 30. Tabares (LĘB)

KS Constract Lubawa: Imanol (G. Okuniewski) – Henrique, Kaniewski, Lutecki, Grubalski, Piórkowski, Łożyński, Pedrinho, Kriezel, Ossowski, Martins, Raszkowski, J. Okuniewski.

LSSS Team Lębork: Zelma (Czekirda, R. Łapigrowski) – Madziąg, P. Łapigrowski, Gniba, Witkowski, Narewski, Kolesnik, Bonifacio, Tabares, Depta.

Sędziowie: Jagodziński, Malinowski – Marcinkowski