Menu

Piłka nożna

Amerykańska MLS

Orlando City – Sporting Kansas City

1:0

koniec (1:0)

15.08.2019, 01:30 • Florida Citrus Bowl Stadium, Orlando • Info o zmianach wyniku
Pełna relacja na żywo w języku czeskim na onlajny.com

90+6

Koniec meczu. (03:36:13)

90

Żółtą kartkę otrzymuje Martins (Sporting Kansas City).

89

89.

83

83.

78

78.

73

Zmiana w drużynie Orlando City: z boiska schodzi Dwyer, na boisku pojawia się Kljestan.

71

Zmiana w drużynie Sporting Kansas City: z boiska schodzi Sinovic, na boisku pojawia się Martins.

59

Zmiana w drużynie Sporting Kansas City: z boiska schodzi Busio, na boisku pojawia się Feilhaber.

49

Żółtą kartkę otrzymuje Akindele (Orlando City).

46

Zmiana w drużynie Sporting Kansas City: z boiska schodzi Medranda, na boisku pojawia się Hurtado.
Zmiana w drużynie Orlando City: z boiska schodzi Mueller, na boisku pojawia się Michel.

46

Druga połowa rozpoczęta.

45+5

Pierwsza połowa skończona.

37

Żółtą kartkę otrzymuje Nani (Orlando City).
Żółtą kartkę otrzymuje Gutiérrez (Sporting Kansas City).

33

33.

21

21. Akindele (ORL) - 1:0

21

Gol dla Orlando City!
Strzelcem bramki AKINDELE. Asysta Ascues.

12

Zmiana w drużynie Orlando City: z boiska schodzi Smith, na boisku pojawia się O'Neill.

1

Mecz się właśnie rozpoczął.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 01:30.

Orlando City – Sporting Kansas City

1:0

koniec (1:0)

Wróć do online

Bramki: 21. Akindele (Ascues)

Kartki:   37. Nani (ORL), 49. Akindele (ORL) – 37. Gutiérrez (KAN), 90. Martins (KAN)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały na bramkę: 2:3. Strzały niecelne: 3:9. Rzuty rożne: 2:11. Spalone: 3:0. Faule: 8:9.

Orlando City: Rowe – Smith (12. O'Neill), Sané, Jansson, Miller – Rosell, Nani (C), Ascues – Akindele, Dwyer (73. Kljestan), Mueller (46. Michel)
Rezerwowi: Grinwis – De John, Kljestan, Michel, O'Neill, Patiño, Powers

Sporting Kansas City: Melia – Zusi, Smith, Besler (C), Sinovic (71. Martins) – Espinoza, Ilie, Gutiérrez – Russell, Medranda (46. Hurtado), Busio (59. Feilhaber)
Rezerwowi: Dick – Fontàs, Hasler, Martins, Feilhaber, Kuzain, Hurtado

Sędziowie: Robert Sibiga – Frank Anderson, Eduardo Mariscal

Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna)

HJK – Riga FC 18:00 2:2

Dinamo Tbilisi – Feyenoord 18:30 1:1

Spartak Mos. – Thun 18:45 2:1

AIK Solna – Sheriff 19:00 1:1

BATE – FK Sarajevo 19:00 0:0

FK Sūduva – Maccabi TA 19:00 2:1

Bnei Yehuda – Neftchi Baku 19:00 2:1

Zoria Ługańsk – CSKA Sofia 19:00 1:0

Yeni Malatyaspor – Partizan 19:00 1:0

Mlada Boleslav – FCSB 19:00 0:1

Apollon – Austria W. 19:00 3:1

Salihorsk – Torino 19:00 1:1

Zrinjski – Malmö 19:00 1:0

The New Saints – Łudogorec 19:30 0:4

Trabzonspor – Sparta Pr. 19:30 2:1

Hapoel B.S. – Norrköping 19:30 3:1

Valetta – FK Astana 20:00 0:4

AEK Atény – Universitatea Craiova 20:00 1:1

Vik. Pilzno – Antwerp koniec po dogrywce 20:00 2:1

Frankfurt – FC Vaduz 20:30 1:0

PSV – Haugesund 20:30 0:0

Gent – Larnaka 20:30 3:0

Alkmaar – Mariupol 20:30 4:0

Strasbourg – Loko Plovdiv 20:30 1:0

Aris Soluň – Molde koniec po dogrywce 20:30 3:1

Aberdeen – Rijeka 20:45 0:2

Rangers – Midtjylland 20:45 3:1

Wolves – Piunik Erywań 20:45 4:0

Braga – Brøndby 20:45 3:1

RCD Espanyol – Luzern 21:00 3:0