1:1
finał (1:0)
18.07.2019, 20:00 • Stadion: Elbasan Arena (Elbasani) • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
FK Kukësi – Debreczyn VSC
1:1
finał (1:0)
Gole: 17. Ethemi – 58. Szatmári
Kartki: 19. Teqja (KKS), 31. Škurtaj (KKS), 42. Kitanovski (KKS) – 45+1. Tőzsér (DVSC)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
Strzały celne: 10:7. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 2:1. Foule: 7:11.
FK Kukësi:
Frashëri – Kitanovski, Teqja, Cuculi (61. Lulaj), Rumbullaku – Ethemi (84. Çyrbja), Limaj (73. Musta), Musolli (C), Rroca – Škurtaj, Rama
Zmiany: Avdyli – Musta, Lulaj, Çyrbja, Malikji, Çema, Selimi
Trener:
Debreczyn VSC:
Nagy – Kusnyír, Szatmári, Pávkovics, Ferenczi – Tőzsér (C) – Szécsi, Haris (90. Damásdi), Varga, Trujić (83. Csősz) – Zsóri (66. Garba)
Zmiany: Košický – Csősz, Garba, Barna, Damásdi, Kinyik, Takács
Trener:
Sędziowie: Stanislav Todorov – Georgij Dojnov, Alexandar Atanasov (všichni Bulharsko)
Widownia:
1. mecz: Debreczyn - Kukësi 3:0
Toboł – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki 16:30 2:1
Makedonija – Alaszkert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia – Stjarnan • koniec po dogrywce 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpia Lub. 18:00 0:2
Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Miń. – Liepaja 18:30 1:2
Lewski – Rużomberok 18:30 2:0
Apollon – Żalgiris K. 19:00 4:0
Cracovia – Dunajska • koniec po dogrywce 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftchi – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
FC Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Żalgiris – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski – Akademija Pandev 19:00 3:0
Hapoel BS – Laci 19:30 1:0
Progres – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo T. 19:30 0:1
B36 – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk – Gzira 20:00 1:3
Hibernians – Szachtior S. 20:00 0:1
Kukësi – Debreczyn 20:00 1:1
Vidi FC – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haj. 20:00 2:3
Norrköping – St. Patrick's 20:00 2:1
Shkupi – Piunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmo 20:45 0:4
Buducnost – Narva 20:45 4:1
Domzale – Balzan Youths 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Nis – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Spartak T. – FK Radnik • koniec po rzutach karnych (3:2) 20:45 2:0
KR Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – College Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+3
90
84
83
73
66
61
58
58. Csaba Szatmári (DVSC) - 1:1
58
Strzelcem bramki CSABA SZATMÁRI.
46
45+2
45+1
42
31
20
20. Dániel Tőzsér (DVSC)
19
17
17. Valon Ethemi (KKS) - 1:0
17
Strzelcem bramki VALON ETHEMI.
10
10. Nikola Trujić (DVSC)
5
5. Valdet Rama (KKS)