1:1

finał (0:0)

19.08.2017, 15:00 • Stadion Miejski, Stargard • 4. runda • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:56:10)
Trafienie Marcina Rackiewicza w 87. minucie ustaliło wynik meczu w Stargardzie. Kompromisowe 1:1 to sprawiedliwe rozstrzygniecie, choć pewnie obie drużyny czują niedosyt. Błękitni przełamali niemoc strzelecką i prowadzili. Z kolei Znicz miał w doliczonym czasie dwustuprocentową szansę na zdobycie gola. Błękitnych uratował Rzepecki po strzale Włodyki z kilku metrów. Gospodarze są wciąż niepokonani w tym sezonie. Znicz zapunktował na wyjeździe. I to tyle pozytywów statystycznych, ponieważ czołowe kluby uciekają obu ekipom.

90+6

90+5

Włodyka sam na sam z golkiperem, a właściwie z bramką, a mimo to jak spod ziemi wyrósł Rzepecki i prawdopodobnie uratował Błękitnym jeden punkt!

90+4

Rackiewicz napomniany kartonikiem za przewinienie taktyczne na Fadeckim.

90+2

Jeszcze jedna kłótnia. Sędzia już pewnie zmęczony 90 minutami, a tymczasem musi dobiegać do zawodników i temperować ich nastroje.

90

Doliczone 6 minut do regulaminowego czasu.

88

Draka w centrum boiska i sędzia solidarnie upomniał kartkami Szymusika oraz Kubickiego.

87

Gol dla Znicza!
Strzelcem bramki MARCIN RACKIEWICZ.

Wyrównanie w ostatnich minutach spotkania! Znicz sprawił sobie nagrodę, a naładowany energią Rackiewicz przebiegł całą długość boiska i wpakował piłkę z kilku metrów do bramki.

86

Więcek wrzucił piłkę miękko do Magnuskiego, któremu piłka odbiła się od klatki piersiowej i spadła pod nogi defensora Znicza.

84

Szansa na wyrównanie z rzutu wolnego z 20. metra. Nie może uwierzyć autor uderzenia, że piłka trafiła w głowę stojącego w murze błękitnego i przeleciała ponad poprzeczką Rzepeckiego!

83

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Czarnowski, na boisku pojawia się Podliński.

82

Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Inczewski, na boisku pojawia się Magnuski.

82

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Długołęcki, na boisku pojawia się Skibko.

81

Wielka szansa Znicza Pruszków! Dwóch przyjezdnych kontra osamotniony Hubert Kotus, a mimo to defensor Błękitnych zdołał przyblokować uderzenie i ułatwił interwencję Rzepeckiemu.

79

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Misztal, na boisku pojawia się Olczak.

77

Piotr Misztal odczuł bardzo mocno atak Mosiejki i do wejścia na boisko przygotowuje się rezerwowy bramkarz. Zobaczymy, czy zmiana będzie konieczna.