3:4
koniec po rz. karnych (2:3) (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
30.04.2017, 18:30 • Budvar aréna, České Budějovice
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Czechy – Rosja
3:4
koniec po rz. karnych (2:3) (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
Składy i statystyki: 19. Hyka (Šulák), 24. P. Vrána (Jan Kovář, Radil), 54. Jan Kovář (Radil) – 22. Dadonov (Šipačjov), 51. Provorov (Tělegin), 58. N. Gusev (Dadonov, Šipačjov), kar. N. Gusev
Kartki:
Spudłowany karny!:
Czechy:
Mrázek (Furch) – Jeřábek (A), J. Krejčík, Kindl, Šulák, Rutta, J. Kolář, D. Sklenička, M. Doudera – Radil, Jan Kovář (C), P. Vrána – Řepík, P. Holík, Birner – Hyka, Horák, T. Zohorna (A) – Kašpar, R. Hanzl, Lev.
Zmiany:
Trener:
Rosja:
I. Sorokin (Karejev) – Provorov, Mironov, Gavrikov, A. Bělov (A), Zub, Běreglazov, Naumenkov – S. Plotnikov, Tkačjov, Mozjakin (C) – Dadonov, Šipačjov (A), N. Gusev – Ničuškin, Ljubimov, Tělegin – Burdasov, Světlakov, Golyšev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Björk, Andersson (SWE) – Gebauer, Lederer (oba CZE)
Widownia: 6 401 (vyprodáno)
1. tercja | ||||
07:01 | CZE | 2 | Jan Kovář, trzymanie kija | |
14:44 | RUS | 2 | Zub, spowodowanie upadku przeciwnika | |
16:18 | RUS | 2 | Provorov, zahaczanie | |
18:07 | CZE | 1:0 | Hyka (Šulák) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
21:29 | RUS | 1:1 | Dadonov (Šipačjov) | |
24:00 | CZE | 2:1 | P. Vrána (Jan Kovář, Radil) | |
31:01 | RUS | 2 | A. Bělov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
44:57 | CZE | 2 | Horák, spowodowanie upadku przeciwnika | |
50:58 | RUS | 2:2 | Provorov (Tělegin) | |
53:12 | CZE | 3:2 | Jan Kovář (Radil) | |
56:32 | CZE | 2 | Řepík, przeszkadzanie | |
57:40 | RUS | 3:3 | N. Gusev (Dadonov, Šipačjov) | |
Po 3. tercji | ||||
Dogrywka | ||||
Przed rzutami karnymi | ||||
Rzuty karne | ||||
RUS | 3:4 | N. Gusev (kar.) | ||
Koniec po rz. karnych |
Strzelcem zwycięskiej bramki jest NIKITA GUSEV.
7. serie 2:3
Nikita Gusev (RUS)
7. serie 2:3
6. serie 2:2
6. serie 2:2
5. serie 2:2
5. serie 2:2
Robin Hanzl (CZE)
4. serie 2:2
Nikita Gusev (RUS)
4. serie 1:2
Jevgenij Dadonov (RUS)
3. serie 1:1
3. serie 1:0
2. serie 1:0
Robin Hanzl (CZE)