0:0

finał (0:0)

28.10.2016, 20:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Runda 9 • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (22:24:42)
Za nami bardzo słabe spotkanie na Borussia Park w M'Gladbach. Miejscowe Źrebaki zremisowały bezbramkowo z Eintrachtem Frankfurt i niezbyt poprawiły swoją sytuację w ligowej tabeli. Podopieczni Schuberta obecnie z dwunastoma punktami plasują się na ósmym miejscu w ligowej tabeli. Orły z kolei nadal mają trzy oczka więcej i zajmują szóstą lokatę. W tej rywalizacji oba teamy stworzyły sobie po jednej świetnej okazji na zdobycie bramki. W pierwszej odsłonie Hrgota uderzył z bliska tylko w boczną siatkę, natomiast po przerwie bombę Wendta sparował na poprzeczkę Hradecky. Remis jest tutaj w pełni sprawiedliwym wynikiem.

90+2

90+2

Hahn faulował w tej sytuacji wyskakującego do piłki Hradecky'ego i w efekcie od rzutu wolnego swoją grę wznowią za moment goście.

90+1

Sędzia doliczył do tego spotkania równe dwie minuty. Ciężko spodziewać się, że będziemy świadkami jeszcze jakieś bramki w tym meczu.

90

W końcowych fragmentach mamy całą masę przewinień z obu stron. Tym razem Kramer zagrał nakładką i faulował w ofensywie.

89

Za moment dowiemy się ile minut zdecyduje się doliczyć arbiter do tej rywalizacji. Powinno skończyć się na dodatkowych dwóch minutach.

88

Borussia M'Gladbach wyprowadza jeden ze swoich ostatnich ataków w tym spotkaniu. Goście z Frankfurtu stosują wysokie podejście pressingiem.

87

Kiepsko wygląda od kilku minut gra obu teamów na boisku. Większość akcji jest rwanych i niezbyt dobrze przemyślanych.

86

Zmiana w drużynie Borussia Mönchengladbach: z boiska schodzi Fabian Johnson, na boisku pojawia się Nico Schulz.

85

Zbliżamy się powoli do zakończenia tej rywalizacji. Nadal utrzymuje się bezbramkowy remis, ale liczymy jeszcze na ofensywne akcje z obu stron.

84

Żółtą kartkę otrzymuje Shani Tarashaj (Eintracht Frankfurt).

83

Dopiero teraz starają się grać agresywniej miejscowi piłkarze. Może to być zbyt mało, aby wyszarpać zwycięstwo w tej rywalizacji.

82

Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Mijat Gaćinović, na boisku pojawia się Shani Tarashaj.

81

Elvedi dobrze spisał się w grze defensywnej i wygrał pojedynek biegowy z rozpędzonym Seferoviciem.

80

Żółtą kartkę otrzymuje Szabolcs Huszti (Eintracht Frankfurt).

79

Obaj szkoleniowcy na stojąco oglądają poczynania swoich podopiecznych. Hahn nie zdołał w swojej ofensywnej akcji wywalczyć nawet rzutu rożnego.

78

Seferović ładnie otrzymał się w posiadaniu piłki mimo ataków Korba. Zdołał on wycofać futbolówkę do swoich defensorów.

0:0

finał (0:0)

Kartki:   44. Johnson (MNC) – 80. Huszti (FRN), 84. Tarashaj (FRN)

Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
Strzały celne: 2:1. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 4:2. Foule: 18:14.

Borussia Monchengladbach: Sommer – Jantschke, Vestergaard, Elvedi – Korb, Kramer, Stindl (C), Dahoud (74. Herrmann), Wendt – Johnson (86. N. Schulz), Hahn.
Zmiany: Sippel – Strobl, Herrmann, N. Schulz, Sow, J. Hofmann, Rütten.

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Abraham (C), Hasebe, Vallejo – Chandler, Mascarell, Huszti, Oczipka – Fabián, Hrgota (75. Seferovic), Gaćinović (82. Tarashaj).
Zmiany: Lindner – Regäsel, Seferovic, M. Hector, Barkok, Tarashaj, Tawatha.

Główny: F. Zwayer
Asystenci: T. Schiffner, M. Achmüller
Techniczny: L. Koslowski