1:0

finał (0:0)

28.08.2016, 17:00 • Stadion MOSiR, Łódź • Runda 5 • Sebastian

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne relacje. (18:52:47)
Nie był to rewelacyjny występ ŁKS Łódź, ale co najważniejsze dla gospodarzy doczekał się gola w 89. minucie. Bohaterem spotkania z Huraganem Morąg był zmiennik Maksym Kowal.

90+4

90+2

To już doliczony czas meczu i spieszy się zawodnikom Huraganu Morąg.

90+1

Chiliński za Sierzputowskiego w Huraganie Morąg.

90

Żółta kartka dla Ślęzaka za odkopnięcie piłki po gwizdku.

89

Gol dla ŁKS-u!
Strzelcem bramki MAKSYM KOWAL.

Akcja zmienników przynosi przełomowego gola w 89. minucie. Sarafiński dośrodkował precyzyjnie na głowę Kowala, który nie zmarnował szansy! Popisowa akcja, wysoki wyskok i celne uderzenie na 1:0.

88

Huragan Morąg nie wykorzystał swoich szans i obecnie koncentruje się przede wszystkim na bronieniu bezbramkowego remisu.

86

Zaraz po pojawieniu się na boisku Kowal atakuje bramkę przyjezdnych. Brakuje mu dokładności tak samo jak partnerom obecnym na boisku od początku meczu.

84

U gości natomiast Czorniej za Karłowica.

83

Na razie zmiana napastnika w ekipie z Łodzi. Maksym Kowal jest na boisku zamiast Radionowa.

80

Szykuje się pierwsza zmiana w zespole z Morąga. Na razie jego bramkarz złapał strzał Michałka. To nie była trudna interwencja.

78

Atak pozycyjny ŁKS Łódź, natomiast powolne rozgrywanie nie jest ani trochę zaskakujące dla Lawrenca i jego partnerów z pola.

76

Gra wznowiona po ostatniej przerwie na uzupełnienie płynów zarządzonej przez Radosława Makowieckiego.

74

Dotychczas bez zmian w przeciwnym obozie. Trener Huraganu Mamrot czeka ze swoimi działaniami do ostatnich minut.

73

Trzecia zmiana w ŁKS Łódź. Tym razem Sarafiński za Gamrota.

70

20 minut do końca i piłkarze rzucą teraz wszystkie oszczędzone wcześniej siły, by wygrać.

68

Jednym z dobrych zmienników jest Michałek. Piłkarze ten jest na razie dublerem, ponieważ nie przepracował w pełni okresu przygotowań.

67

Składna akcja ŁKS Łódź zapowiadała się dobrze do czasu. To tylko ostrzeżenie dla przyjezdnych, że nie mogą rzucić wszystkich sił do ataku.