Fortuna 1 Liga

Wigry Suwałki – Stal Mielec

6:0

finał (2:0)

28.08.2016, 17:00 • Stadion Miejski, Suwałki • 6. kolejka • Info o zminach stanu (Jarosław Kowalski (@JarKowalski13))

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY COM! (19:02:36)

W Suwałkach mają się z czego cieszyć. Takie okazałe zwycięstwa na tym szczeblu rozgrywek nie zdarzają się zbyt często. Wigry udowodniły, że pozycja lidera tabeli nie jest przypadkowa

90+2

90

Gol dla Wigier!
Strzelcem bramki DAMIAN KĄDZIOR.

85

Ostatnie minuty meczu przed nami, nadal w ofensywie znajdują się Wigry, które są bliżej podwyższenia wyniku aniżeli goście trafienia bramki honorowej

75

Został kwadrans do końca, ale już teraz możemy powiedzieć, że spotkanie jest rozstrzygnięte. Wyraźna przewaga gospodarzy, zwłaszcza w drugiej odsłonie

71

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Radecki, na boisku pojawia się Zapolnik.

68

Strzelcem bramki JAKUB BARTKOWSKI.

64

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Adamek, na boisku pojawia się Kuku.

63

60

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Wroński, na boisku pojawia się Gąska.

55

Strzelcem bramki KAMIL ADAMEK.

52

Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Radulj, na boisku pojawia się Głowacki.

46

Przez większość czasu gra była dość wyrównana, nikt nie miał znacznej przewagi w grze. Dopiero w końcówce miejscowi po dwóch składnych akcjach zdołali dobyć bramki i są w dobrej sytuacji przed drugą połową. Zapraszam po przerwie