MKF Solne Miasto Wieliczka – UKS Ekom Futsal Nowiny

6:4

finał (0:2)

14.02.2016, 17:00 • Solne Miasto Wieliczka • Runda 15 • MZ

Solne Miasto wygrywa i przedłuża passę ośmiu kolejnych wygranych na własnym parkiecie. To był kapitalny mecz! Goście postawili sie gospodarzom, co sprawiło, że pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Nowin. W drugiej połowie to gospodarze doszli do głosu. Solne Miasto strzelił sześć bramek, a równocześnie straciło tylko dwie. Ojcem wygranej KAMIL JELEŃ. (18:45:25)

39:35

Jeleń uderzył z własnej połowy na pustą bramkę gości, ale nieznacznie się pomylił.

38:44

Timeout dla gospodarzy.

38:32

Gol dla Wieliczki!
Strzelcem bramki TOMASZ PATER. Kontra gospodarzy i szósta bramką na koncie Solnego Miasta.

38:24

Gol dla Nowin!
Strzelcem bramki MICHAŁ ŁABĘCKI. Goście grający z lotnym bramkarzem szybko rozegrali piłkę, a Łabęcki musiał tylko dostawić nogę.

36:18

Strzelcem bramki KAMIL JELEŃ. Gospodarze przejęli piłkę na własnej połowie. Piłka trafiła pod nogi Jelenia, który pobiegł w kierunku pustej bramki gości. Strzelił z bliskiej odległości.

36:01

Goście grają z lotnym bramkarzem.

35:41

Timeout dla gości.

35:41

Strzelcem bramki MICHAŁ GĄSIOR. Błyskawiczna akcja i bramka dla Solnego Miasta. Gąsior uderzył nieczysto, ale pomimo tego piłka wtoczyła się do bramki.

35:22

Strzelcem bramki ARKADIUSZ LEKKI. Doskonała akcja Ślęczki na prawym skrzydle. Gracz gospodarzy nagrał piłkę na siódmy metr, a tam nabiegał Lekki, który mocnym strzałem zdobył kontaktową bramkę dla gospodarzy.

34:40

To jest futsalu! W Wieliczce parkiet spływa potem, krwią i agresją.

33:20

Jeleń w kapitalnej sytuacji. Zawodnik gospodarzy był sam na sam z bramkarzem Nowin. Uderzył i trafił w nogi golkipera gości.

32:07

Strzelcem bramki KAMIL JELEŃ. Uderzenie z dystansu. Piłka trafia idealnie przy słupku.

31:40

Suchan kapitalnie ograł rywali, ale jego strzał o kilka centymetrów minął słupek.

31:19

Solne Miasto robi co może, ale Nowiny są kapitalnie zorganizowane w obronie.

30:18

Ślęczka uwolnił się spod opieki obrońcy i momentalnie uderzył. Dobrodziej obronił. Golkiper gości jednak postanowił kontynuować udział w spotkaniu.

30:00

Ostatnie dziesięć minut meczu.

6:4

finał (0:2)

Gole: 22. Jeleń, 33. Jeleń, 36. Lekki, 36. Gąsior, 37. Jeleń, 39. Pater – 5. Ponikowski, 8. Musiał, 28. Musiał, 39. Łabęcki

Kartki:   8. Lipecki (SMW) – 8. Szymkiewicz (NOW)   13. Grochalski (SMW)

MKF Solne Miasto Wieliczka: Jaszczyński, Kurowski – Przybył, Ślęczka, Lekki, Lipecki; Cebula, Jeleń, Rynduch, Kwater, Suchan, Gąsior, Grochalski, Bieda.

UKS Ekom Futsal Nowiny: Dobrodziej, Leski – Szymkiewicz, Markowicz, Musiał, Łabęcki; Korol, Kròl, Lurzyński, Ponikowski, Radomski, Karczewski, Pióro.

Sędziowie: Ciechanowicz, Chowaniec, Steczko