Tauron Liga

Atom Trefl Sopot – IŁCapital Legionovia Legionowo

3:0

finał (25:23, 25:20, 25:18)

14.02.2016, 17:00 • Ergo Arena, Sopot • 18. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

0:0

Co prawda przyjezdne prowadziły w trzecim secie 16:12, ale od drugiej przerwy technicznej stanęły i do końca seta zdobyły dwa punkty, a sopocianki aż 13. 3 punkty zostają w Trójmieście. Atomówki umacniają się na drugiej pozycji w tabeli. Zawodniczki z Legionowa dzielnie walczyły, jednak trochę zabrakło. (18:29:20)

25:18

Trzeci set skończony.

25:18

Jeszcze jeden as serwisowy Balkestein i koniec tego pojedynku!

24:18

Jeszcze jeden as serwisowy Balkestein i przed nami piłka na wagę meczu dla gospodyń!

23:18

Autowy atak w wykonaniu zawodniczek przyjezdnych.

22:18

Jeszcze asem serwisowym popisuje się Maret Balkestein.

21:18

Pojedynczy blok na skrzydle Anki Miros. Końcówka w wykonaniu sopocianek naprawdę dobra.

20:18

Zuza Efimienko w kontrze na środku i to Atomówki są coraz bliżej wygranej w tym spotkaniu!

19:18

Wygrana walka na siatce przez Zuzę Efimienko i to Atomówki są na prowadzeniu.

18:18

I znów remis. Grabka zagrywką minimalnie poza boisko.

17:18

W odpowiedzi z drugiej linii pewnie w ataku zawodniczki przyjezdnych.

17:17

Znakomity blok na środku siatki Efimienko do pary z Miros i mamy remis na tablicy wyników.

16:17

Balkestein kiwa nad blokiem w aut i piłka wpada w boisko.

15:17

Po przerwie skuteczna w ataku Daria Paszek.

15:16

Jeszcze teraz zerwany atak po stronie przyjezdnych! Czas dla ich szkoleniowca.

14:16

Jeszcze w antenkę z obejścia trafia Iga Chojnacka.

13:16

Po przerwie popsuta zagrywka w drużynie przyjezdnych.

12:16

Minimalnie autowa zagrywka Magdy Damaske i to siatkarki gości dosyć pewnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

3:0

Atom Trefl Sopot: Djerisilo, Radenković, Tokarska, Efimienko, Miros, Kaczorowska, Balkestein, Damaske, Kaczmar, Łukasik, Cooper, Zaroślińska libero: Durajczyk, Kulig

IŁCapital Legionovia Legionowo: Smarzek, Paszek, Szymańska,Szubert, Wójcik, Gajewska, Chojnacka, Połeć, Bociek, Grzelak, Grabka, Rasińska, libero: Pietraszkiewicz, Adamek