Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno

0:2

finał (0:2)

10.10.2015, 15:00 • Stadion Orła, Przeworsk • Kamil Marut (@K_Marut)

Po niezłym spotkaniu Orzeł Przeworsk ulega Karpatom Krosno 0:2. Jak pisaliśmy przed przerwą. Zasłużona wygrana Krośniań. Od pierwszego gwizdka widać było ich zdecydowaną wyższość. Przed przerwą zdobyli komfortowe prowadzenie, które w drugiej połowie bez problemu utrzymali i odnieśli pewne zwycięstwo. Orzeł więc zalicza dziewiątą porażkę z rzędu. Sytuacja graczy z Przeworska robi się niewesoła. (16:51:08)

90+4

90+3

Nie jest dane Karpaciarzom zdobyć jednak trzeciego gola! Marnują karnego! Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł sam poszkodowany Buczek, wyczuwa jednak jego intencje Kurosz i odbija futbolówkę!

90+2

Po centrze z kornera w polu karnym ponownie do piłki dopada Buczek, tego fauluje Kudła i arbiter dyktuje RZUT KARNY!

90+1

I kolejna świetna akcja Szkatuły! Doskonały rajd lewą stroną, dobiegł do pola karne i zagrał na 11 metr tu do piłki dopadł Buczek oddał mocne uderzenie, kapitalną interwencją popisuje się jednak Kurosz, którzy przerzuca futbolówkę nad poprzeczką!

90

Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88

I ostatnia roszada w Orle. W miejsce Gawłowskiego na boisku pojawia się Kudła.

87

Jeszcze ostatnia roszada w Karpatch. W miejsce Telesza na boisku pojawia się Kolbusz.

83

Kolejny raz pokazuje się Szkatuła. Zagrał ładną piłkę z lewego skrzydła na prawą stronę szesnastki tu futbolówka trafiła do Telesza, który oddał mocne uderzenie, ląduje ono jednak na bocznej siatce.

81

Trzecia roszada w Orle. W miejsce Brody na boisku pojawia się Guzior.

78

W końcu niezły atak gości. Kasza zagrał ładnie przed pole karne do Szkatuły ten oddał mocne uderzenie, które jednak broni Kurosz.

76

Na boisku nadal niezbyt wiele ciekawego. Kolejna roszada w Orle. W miejsce Boratyna na boisku pojawia się Duży.

71

Kolejne zmiany. W obu zespołach. W Orle w miejsce Strusia na boisku pojawia się Czyrny. W Karpatach roszada młodzieżowców. Kasza wchodzi w miejsce Siepierskiego

68

Druga zmiana w Karpatach. W miejsce Piątkowskiego na boisku pojawia się Sylwester Sikorski.

66

Spokojnie na boisku w drugiej połowie. Karpaty mają swój wynik i nie forsują tempa. Orzeł natomiast nie jest w stanie zagrozić czołowemu zespołowi 3 Ligi.

60

Próbują ponownie Karpaty. Niezła wymiana i na 20 metrze piłka trafia do Szkatuy ten oddaje mocne uderzenie, jednak obok bramki.