Liga Mistrzów

Vive Kielce – IFK Kristianstad

35:27

finał (20:12)

10.10.2015, 16:00 • Hala Legionów, Kielce • 4. runda • Norbert Sinkiewicz (@NSinkiewicz)

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Z Hali Legionów to już wszystko! (17:26:56)
Świetny mecz w wykonaniu mistrzów Polski. Pierwsza połowa to powinien być materiał szkoleniowy – znakomita gra defensywna oraz około 90% skuteczności rzutowej w ofensywie robi ogromne wrażenie. W drugiej połowie kielczanie już nieco się rozluźnili, ale i tak wygrali wysoko, bo aż ośmioma bramkami przewagi. Mistrzowie Szwecji zostali dzisiaj totalnie zdetronizowani przez Vive – zostały wyłączone wszystkie ich atuty oraz mocne strony. Nie mogli sobie przede wszystkim poradzić z twardą defensywą Vive.
Piękna zwycięstwo kielczan stało się faktem.

Koniec meczu. (35:27)

59:40

Vujović! Kolejny fantastyczny rzut tego młodzieńca! (35:27)

59:10

Jamali prosto w słupek! (34:27)

58:45

A tym razem kontrę wykończył Chrapkowski. (34:27)

58:20

Branko Vujovic znakomicie rzucił z drugiej linii. (33:27)

57:25

Bjornsen wbił piłkę do pustej bramki! Vive grało bez bramkarza, a z przewagą w ofensywie. (32:27)

57:00

Co za bomba Jamaliego! (32:26)

56:30

Dwie minuty kary dla Bunticia. (32:25)

56:20

Reichmann pewnie rzucił z prawego skrzydła. (32:25)

55:50

Bjornsen niepilnowany na prawym skrzydle, otrzymał odpowiednie podanie i bez problemów rzucił obok Marina Sego. Zareagował trener Vive prosząc o przerwę, bo seria punktowa gości jest dość niepokojąca. (31:25)

55:20

Jamali trafił z drugiej linii. Ma ten zawodnik potencjał. (31:24)

54:54

Z biodra spróbował Tkaczyk, ale rzucił prosto w bramkarza. (31:23)

54:13

Pettersson w słupek! (31:23)

53:50

Tkaczyk podparł rzut i tym samym bramka nieuznana. (31:23)

53:15

Lindskog dobił rzut Petterssona. Nie dał szans bezradnemu Marinowi Sego. (31:23)