Fortuna 1 Liga

MKS Kluczbork – Olimpia Grudziądz

1:0

finał (0:0)

10.10.2015, 15:00 • Stadion Miejski, Kluczbork • Runda 12 • Dawid Zywica (@dawidzywica)

Koniec tego spotkania! MKS wygrywa i wychodzi w górę tabeli! Tak czy siak waleczne serce pokazali zawodnicy gości, którzy byli o niebo lepsi od MKS-u w tej drugiej odsłonie od gospodarzy. Każdy kto oglądał to spotkanie widział, że w ogóle nie było widać tego iż goście grają w osłabieniu. MKS w drugiej połowie kompletnie się pogubił, cofnął się i dawał rozwijać skrzydła zawodnikom gości, którzy im dalej końca meczu tym bliżej byli wyrównującej bramki. Tak czy siak 3 punkty zostają w Kluczborku, a ja zapraszam za 2 tygodnie na spotkanie z Bytovią Bytów. (16:54:52)

90+3

90+1

Deja mija się z piłką, goście jeszcze walczą, ale nie mają już sił. Giel znów prosto pod nogi Łabędzkiego. Ten jednak wywalczył aut.

90+1

GIEL!!! Sam na sam z Fabiniakiem! Mija bramkarza, pusta bramka!! I co? Strzela we wracającego obrońcę!

90

Sędzia doliczył 3 minuty.

90

Smoliński zdaniem sędziego faulował Swędrowskiego. Olimpii należą się słowa uznania. Czy starczy gościom jeszcze czasu??

89

Nowacki sam na sam!! Spalony.

88

Faulowany Swędrowski przez Kaczmarka. Goście nadal przeważają.

87

Orłowicz nabija Banasiaka, i od bramki zacznie Pogorzelec.

86

Kaczmarek otrzymuje świetne podanie od Cieślińskiego strzela głową minimalnie nad poprzeczką bramki MKS-u!!

85

Już jednak strata i będzie kolejny atak gości.

84

Nowacki wywalczył aut na połowie gości. Będzie chwila wytchnienia dla defensywy gospodarzy.

84

Banasiak kapitalnie uderza, lecz instynktownie broni ten strzał Pogorzelec!!

83

Będzie świetna szansa dla gości. Rzut wolny blisko bramki MKS-u.

82

Zmiana w drużynie Olimpii: Za Szczota pojawia się Cieśliński.

82

Żółta kartka dla Brodzińskiego za faul na Banasiaku.

80

Deja ratuje swój zespół wybiciem w aut, a po chwili dośrodkowanie chwyta Pogorzelec.

79

Na strzał zdecydował się Szczot, ale nad bramką gospodarzy.

78

Smoliński dośrodkowuje w polu karnym i Banasiak i Fabela, lecz żaden z nich nie trącił piłki i od bramki wznowi grę Pogorzelec.

1:0

finał (0:0)

Gole: 55. Kowalczyk

Kartki:   5. Nowacki (KLU), 82. Brodziński (KLU) – 20. Bielawski (OLG), 88. Kaczmatek (OLG)   31. Bielawski (OLG)

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 5:0. Foule: 10:7.

MKS Kluczbork: Pogorzelec – Orłowicz, Ganowicz (K), Brodziński, Uszalewski – Nowacki, Kasperkiewicz – Niziołek, Brzęczek (58' Deja), Kojder (67' Swędrowski) – Kowalczyk (76' Giel)

Zmiany: Wnuk – Gierak, Arian, Giel, Sobczak, Swędrowski, Deja

Olimpia Grudziądz: Fabiniak – Bielawski, Łabędzki, Bućko (K), Woźniak – Reiman, Smoliński, Kurowski (63' Banasiak), Kaczmarek, Szczot (83' Cieśliński) – Djousse (52' Pawela)

Zmiany: Wróbel – Banasiak, Kowalczyk, Kasperkiewicz, Zigon, Cieśliński, Pawela

Sędziowie: Zbigniew Dobrynin (Łódź) – Adam Kupsik, Krzysztof Stępień