22.10.2014, 19:00 • Arena Ursynów, Warszawa

25:15

Politechnika wygrywa czwartego seta 25:15 i całe spotkanie 3:1! (21:00:37)

16:9

Utrzymują wysokie prowadzenie gracze z Warszawy i tylko kataklizm może ich pozbawić wygranej w tym secie i jednocześnie w całym meczu.

8:2

Podrażnieni przebiegiem poprzedniego seta gospodarze od początku kolejnej partii z dużą przewagą nad gośćmi.

17:25

Pewna wygrana Cuprum Lubin w secie trzecim.

7:16

Bardzo wysokie prowadzenie lubinian i wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami kolejnego seta.

4:8

Od początku trzeciego seta zdecydowanie lepiej grają przyjezdni.

25:20

Druga partia również lepiej wytrzymana przez graczy ze stolicy i już 2:0 w setach.

16:14

Powtórka z seta pierwszego – na drugiej przerwie dwa punkty przed rywalem gracze Politechniki.

8:7

Wyrównane spotkanie, znowu na pierwszej przerwie siatkarze schodzą przy minimalnej przewadze gospodarzy.

0:0

Rozpoczął się drugi set.

25:21

Dobra końcówka seta w wykonaniu Politechniki i to ona wygrywa pierwszego seta.

16:14

Gospodarze z dwupunktową przewagą na kolejnej przerwie.

8:7

Minimalne prowadzenie warszawiaków na pierwszej technicznej.

0:0

Trwa pierwszy set, będziemy informować o wyniku podczas przerw technicznych.

Składy wyjściowe:

AZS Politechnika Warszawska: Radomski, Lipiński, Sacharewicz, Filip, Śliwka, Olenderek, Świrydowicz

Cuprum Lubin: Borovnjak, Trommel, Rusek, Paszycki, Łomacz, Romać, Kadziewicz

Sędziowie: Paweł Ignatowicz, Piotr Dudek.

0:0

Niestety z powodu technicznych na hali w Warszawie nie jesteśmy w stanie przeprowadzić relacji live z tego starcia. Zapraszamy do śledzenia pozostałych meczów Plus Ligi na lajfy.com.

0:0

Przed dzisiejsza rywalizacja AZS Politechnika zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Cuprum Lublin plasuje się nieco niżej bo na 8 pozycji z 5 punktami na koncie.

0:0

Środa, godzina 20:30! Zapraszam na transmisje meczu AZS Politechniki Warszawskiej z Cuprum Lublin w ramach 5. kolejki siatkarskiej Plus Ligi! Tylko w Lajfy.com!

3:1

Projekt Warszawa: Radomski, Lipiński, Sacharewicz, Filip, Śliwka, Olenderek, Świrydowicz oraz Lemański, Strzeżek

KGHM Cuprum Lubin: Borovnjak, Trommel, Rusek, Paszycki, Łomacz, Romać, Kadziewicz oraz Gromadowski, Siezieniewski

Sędziowie: Paweł Ignatowicz, Piotr Dudek