Menu

Piłka nożna

Spotkania towarzyskie

Białoruś – Izrael

0:4

finał (0:3)

11.06.2024, 18:00 • Szusza Ferenc Stadion, Budapešť • Runda • Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com

82

Izrael dokonuje zmiany:
Denny Gropper opuszcza boisko a pojawia się na nim Dan Glazer.

80

Białoruś dokonuje zmiany:
Sergej Ignatovič opuszcza boisko a pojawia się na nim Fjodor Lapouchov.

73

Białoruś dokonuje zmiany:
Vladislav Klimovich opuszcza boisko a pojawia się na nim Maxim Kasarab.

71

Izrael dokonuje zmiany:
Ramzi Safouri opuszcza boisko a pojawia się na nim Mohammed Kna'an,
Guy Melamed opuszcza boisko a pojawia się na nim Tai Baribo,
Omri Glazer opuszcza boisko a pojawia się na nim Yoav Gerafi.

65

Izrael dokonuje zmiany:
Roei Gordana opuszcza boisko a pojawia się na nim Goni Naor,
Eliel Peretz opuszcza boisko a pojawia się na nim Gadi Kinda.

62

Białoruś dokonuje zmiany:
Denis Levickij opuszcza boisko a pojawia się na nim Kirill Pečenin,
German Barkovskij opuszcza boisko a pojawia się na nim Vladislav Morozov.

46

Białoruś dokonuje zmiany:
Valery Gromyko opuszcza boisko a pojawia się na nim Dmitry Antilevsky,
Roman Yuzepchuck opuszcza boisko a pojawia się na nim Sergej Karpovič.

Białoruś – Izrael

0:4

finał (0:3)

Powrót do relacji

Gole: 7. Melamed, 18. Safouri, 36. Šlomo, 82. Kna'an

Kartki:   42. Volkov (BLR), 90. Jabłonskij (BLR) – 65. Safouri (ISR)   65. Volkov (BLR)

Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
Strzały celne: 1:7. Strzały niecelne: 6:1. Rzuty rożne: 0:2. Spalone: 0:1. Foule: 14:12.

Białoruś: Ignatovič (80. Lapouchov) – Yuzepchuck (46. Karpovič), Volkov, Parchomenko, Levickij (62. Pečenin) – Jabłonskij (C), Korzun – Gromyko (46. Antilevsky), Klimovich (73. Kasarab), Kirejev – Barkovskij (62. Morozov).
Zmiany: Pavlyuchenko – Polakow.

Trener: Carlos Alós

Izrael: Glazer (71. Gerafi) – Dasa (C), Nachmias, Šlomo, Gropper (82. Glazer) – Safouri (71. Kna'an), Lavi, Gordana (65. Naor) – Biton, Melamed (71. Baribo), Peretz (65. Kinda).
Zmiany: Kayouf – Arad, Altman, Layous, Hofmayster, Shamir, Dahan.

Trener: Ran Ben Shimon

Sędziowie: Bognár – Buzás, Kóbor (HUN)