4:2

finał (2:0)

15.01.2022, 15:00 • Belek, Turcja • Info o zminach stanu (Jarek)

STS: 1.85 3.6 3.42

Sześć goli padło w meczu Lecha z Banikiem! Lepszy okazał się Kolejorz, co może napawać optymizmem kibiców drużyny z Wielkopolski. Dziękuję za uwagę! (16:47:13)

90

86

86. Matěj Šín (OVA)

86

Nie ma gola kontaktowego! Z jedenastu metrów Sin strzelił w słupek!

85

Rzut karny dla Banika!

80

80. Nika Kvekveskiri (LPO) - 4:2

80

Gol dla Lecha!
Strzelcem bramki z rzutu karnego NIKA KVEKVESKIRI.

79

Rzut karny dla Kolejorza po faulu na Karlstromie!

46

Do przerwy Lech prowadzi z Banikiem 2:0. Gole dla Kolejorza strzelali Dani Ramirez oraz Adriel Ba Loua. Za moment wracamy na drugą połowę, zostańcie z nami!

finał (2:0)

Gole: 27. Ramirez, 30. Ba Loua, 77. Marchwiński, 80. Kvekveskiri (kar.) – 59. Jaroň, 68. KLÍMA

Spudłowany karny!: 86. Sin (OVA), nietrafiony