3:1
finał (1:0, 0:1, 2:0)
28.11.2021, 11:30 • Ledovyj dvorec sporta, Sibir
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.3 3.95 2.65 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.3 - 3.95 - 2.65
HK Sibir Nowosybirsk – Awtomobilist Jekaterynburg
3:1
finał (1:0, 0:1, 2:0)
Składy i statystyki: 14. Ilja Morozov (O. Li, T. Murphy), 52. O. Li (N. Shore, T. Murphy), 59. Pjanov (O. Li) – 33. A. Makejev (Šikin, Rylov)
Kartki:
Spudłowany karny!:
HK Sibir Nowosybirsk:
Säteri (Krasotkin) – Ilja Morozov, T. Murphy, K. Alexejev, Čajkovský, Kudako, D. Bodrov, N. Jefremov – Pjanov, Milovzorov, Šarov – Setdikov, N. Shore, Kručinin – Česalin, Litovčenko, O. Li – N. Korotkov, Goluběv, A. Jakovlev – D. Ovčinnikov.
Zmiany:
Trener:
Awtomobilist Jekaterynburg:
Šikin (M. Zinčenko) – Blacker, Trjamkin, Gurkin, Alexej Vasilevskij, Rylov, Ščemerov, Valerij Sitnikov – P. Kulikov, Šumakov, A. Makejev – Prince, Spooner, S. Bočarov – V. Kuzněcov, Bělousov, P. Cormier – Žukenov, Chripunov, P. Voronkov – I. Ovčinnikov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gašilov, Naumov – Bersenjov, Judin
Widownia:
1. tercja | ||||
14:00 | SIB | 1:0 | Ilja Morozov (O. Li, T. Murphy) | |
17:30 | JEK | 2 | Prince, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
21:11 | SIB | 2 | K. Alexejev, spowodowanie upadku przeciwnika | |
25:43 | SIB | 2 | N. Korotkov, uderzanie | |
32:45 | JEK | 1:1 | A. Makejev (Šikin, Rylov) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
47:03 | SIB | 2 | T. Murphy, atak kijem trzymanym oburącz | |
51:21 | JEK | 2 | Trjamkin, przeszkadzanie | |
51:29 | SIB | 2:1 | O. Li (N. Shore, T. Murphy) | |
58:52 | SIB | 3:1 | Pjanov (O. Li) | |
Finał |
Florida – Seattle 00:00 1:4
Vegas – Edmonton 01:00 2:3
Pittsburgh – Montreal 01:00 3:6
Los Angeles – Ottawa 01:07 4:2
Detroit – Buffalo • koniec po dogrywce 01:08 3:2
St. Louis – Columbus 02:00 6:3
Arizona – Dallas 02:10 2:3
Colorado – Nashville 03:00 6:2
Calgary – Winnipeg 04:00 2:4
Carolina – Washington 19:08 2:4
Minnesota – Tampa 20:07 4:2
Chabarowsk – Saławat 08:00 2:1
Władywostok – Soczi 08:00 2:8
Novosibirsk – Jekaterynburg 11:30 3:1
Sp. Moskwa – Dyn. Moskwa 12:00 4:1
Helsinki – Jarosław 15:00 2:0
Niżniekamsk – Bars • koniec po rz. karnych (2:3) 15:00 2:3
Din. Mińsk – Czelabińsk 15:10 2:1
Din. Ryga – CSKA Moskwa 16:00 2:3
Kunlun – Magnitogorsk 17:30 1:5
58:52
58:52 Valentin Pjanov (SIB) - 3:1
58:52
Strzelcem bramki VALENTIN PJANOV. Asysta Oleg Li.
51:29
51:29 Oleg Li (SIB) - 2:1
51:29
Strzelcem bramki OLEG LI. Asysta Nick Shore, Trevor Murphy.
51:21
47:03
40:01
40:00
32:45
32:45 Alexej Makejev (JEK) - 1:1
32:45
Strzelcem bramki ALEXEJ MAKEJEV. Asysta Dmitrij Šikin, Jakov Rylov.
25:43
21:11
20:01
20:00
17:30
14:00
14:00 Ilja Morozov (SIB) - 1:0
14:00
Strzelcem bramki ILJA MOROZOV. Asysta Oleg Li, Trevor Murphy.
00:01