2:3
koniec po dogrywce (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
28.10.2021, 01:00 • Capital One Arena, Washington
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.7 4.7 3.95 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.7 - 4.7 - 3.95
Washington Capitals – Detroit Red Wings
2:3
koniec po dogrywce (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Składy i statystyki: 20. Ovečkin (Eller, Mantha), 24. Kuzněcov (Sheary, Oshie) – 30. Erne (Hronek, Naměstnikov), 43. Fabbri (Erne, P. Suter), 62. Dylan Larkin (L. Raymond, Seider)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Washington Capitals:
Vaněček (Samsonov) – Carlson (A), Fehérváry, Nick Jensen, D. Orlov, J. Schultz, T. van Riemsdyk – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Oshie (A), McMichael, Mantha – Hathaway, Eller, Hagelin – H. Lapierre, Sheary, N. Dowd.
Zmiany:
Trener:
Detroit Red Wings:
Greiss (Nedeljkovic) – Seider, DeKeyser (A), Leddy, Hronek, Stecher, M. Staal (A) – L. Raymond, Dylan Larkin (C), Bertuzzi – Zadina, P. Suter, Fabbri – Erne, M. Rasmussen, Naměstnikov – Stephens, Gagner, Givani Smith.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bladina, Charrin – MacPherson, Smith
Widownia: 18 573
1. tercja | ||||
00:23 | WSH | 2 | D. Orlov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
17:18 | DET | 2 | Gagner, spowodowanie upadku przeciwnika | |
19:06 | WSH | 1:0 | Ovečkin (Eller, Mantha) | |
19:56 | WSH | 2 | N. Dowd, atak kijem trzymanym oburącz | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
23:56 | DET | 2 | DeKeyser, zahaczanie | |
24:00 | WSH | 2:0 | Kuzněcov (Sheary, Oshie) | |
29:17 | DET | 2:1 | Erne (Hronek, Naměstnikov) | |
30:39 | DET | 2 | Stecher, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
42:03 | DET | 2:2 | Fabbri (Erne, P. Suter) | |
50:45 | DET | 2 | M. Rasmussen, zahaczanie | |
Po 3. tercji | ||||
Dogrywka | ||||
61:37 | DET | 2:3 | Dylan Larkin (L. Raymond, Seider) | |
Koniec po dogrywce |
Chabarowsk – Helsinki • koniec po rz. karnych (3:2) 11:00 2:1
Władywostok – Barys 11:30 1:4
Novosibirsk – CSKA Moskwa 14:30 1:0
Jekaterynburg – Podolsk 16:00 5:2
Magnitogorsk – Bars 16:00 3:1
Jarosław – Niżniekamsk • koniec po dogrywce 18:00 1:2
Czerepowiec – Niżny Nowogród 18:30 2:1
Sp. Moskwa – Soczi 18:30 1:3
61:37
61:37 Dylan Larkin (DET) - 2:3
61:37
Strzelcem bramki DYLAN LARKIN. Asysta Lucas Raymond, Moritz Seider.
60:01
60:00
50:45
42:03
42:03 Robby Fabbri (DET) - 2:2
42:03
Strzelcem bramki ROBBY FABBRI. Asysta Adam Erne, Pius Suter.
40:01
40:00
30:39
29:17
29:17 Adam Erne (DET) - 2:1
29:17
Strzelcem bramki ADAM ERNE. Asysta Filip Hronek, Vladislav Naměstnikov.
24:00
24:00 Jevgenij Kuzněcov (WSH) - 2:0
24:00
Strzelcem bramki JEVGENIJ KUZNĚCOV. Asysta Conor Sheary, T. J. Oshie.
23:56
20:01
20:00
19:56